Baldai PL

Apie mus

Baldai PL“ – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė. Savo produkciją parduodame tik internetu ir fizinės parduotuvės neturime. Lenkiški baldai, kaip ir bet kurios kitos šalies produkcija, gaminami atsižvelgiant tiek į vyraujančias interjero madų tendencijas, tiek į kliento poreikius. Galime pasiūlyti itin platų baldų asortimentą visoms namų erdvėms už prieinamą kainą.

 

Pasirinkimo galimybės

Pagrindinis mūsų tikslas yra nepriekaištingas klientų aptarnavimas ir jų poreikių patenkinimas. Dėl šios priežasties labai daug dėmesio skiriame klientų poreikių aiškinimuisi, kartu analizuojame situaciją tam, kad galėtume priimti optimaliausią ir racionaliausią sprendimą bei pasiūlyti būtent Jums tinkamiausią produktą.

Mūsų siūlomas asortimentas - labai platus. Baldaipl.lt svetainėje galite rasti ne tik baldų kolekcijas kiekvienai būsto erdvei, bet taip pat ir atskirus baldus, papildomas interjero detales. Kėdės, stalai, komodos valgomajam, virtuviniai komplektai, visos reikalingos detalės norint įsirengti miegamąjį nuo didelės drabužių spintos iki lovos čiužinių. Lenkiški baldai gali tapti puikiu pasirinkimu, ieškantiems aukštos kokybės produktų už gerą kainą.

Taip pat kataloge rasite įvairias vaikų kambario baldų kolekcijas. Žaismingi, spalvingi ir funkcionalūs bei praktiškai pritaikomi vaikiškų lovų ir rašomųjų stalų komplektai padės sutaupyti vietos mažose patalpose. Visas baldų asortimentas – nuo vaikų kambario, miegamojo iki vonios kambario ar virtuvės – yra atsakingai atrenkamas ir reguliariai papildomas nauja produkcija, todėl pas mus rasite išskirtinius baldus Jūsų namams.

 

Kodėl pirkėjai renkasi mus?

  • Mes nereikalaujame avanso mokesčio, o atsiskaityti galimybę suteikiame tiek kortele, tiek grynaisiais po baldų pristatymo;
  • Taip pat suteikiame galimybę įsigyti mūsų produkciją išsimokėtinai – lizingu;
  • Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija, o kilus nesklandumams, reaguojame greitai;
  • Lenkiški baldai į Jūsų namus atkeliaus nemokamai tiesiai iš gamintojo;

 

Kilus klausimams, susisiekite su mumis telefonu. Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją visais rūpimais klausimais. Mums svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas, todėl atsižvelgiame į Jūsų poreikius, norus ir galimybes.