Filtrai
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Čiužinio apsauga 90 x 200 Čiužinio apsauga

Čiužinio apsauga 90 x 200 Čiužinio apsauga

12.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 90
BABY NATURAL 190 x 80 cm Čiužinys

BABY NATURAL 190 x 80 cm Čiužinys

85.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 190
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 13
EXCLUSIVE fala banguotas 140 x 200 Čiužinio užvalkalas

EXCLUSIVE fala banguotas 140 x 200 Čiužinio užvalkalas

30.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 140
ACTIVE 90 x 200 Čiužinys

ACTIVE 90 x 200 Čiužinys

196.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 21

Žaismingas, lavinantis fantaziją ir spalvingas – toks turėtų būti vaikų kambarys. Tačiau lygiai taip pat labai svarbu, kad pasirinkti vaikų kambario baldai būtų pritaikyti augantiems mažyliams, jų poreikiams, būtų funkcionalūs ir nekeltų pavojaus mažųjų sveikatai.

 

Kokie baldai vaikams reikalingiausi?

Įrenginėjate mažųjų kambarį ir mąstote, kaip sutaupyti vietos? O galbūt svarstote, kaip paversti šią patalpą modernia žaidimų aikštele? Visų pirma, atsižvelkite, į tai, kokie baldai vaikų zonai yra patys reikalingiausi. Tuomet bus daug lengviau derinti kitas, vaikų interjerui svarbias, detales.

 

Lova

Vaikų lovos pasirinkimas turėtų būti ypač atsakingas. Baldaipl.lt rasite platų asortimentą nuo kūdikiams iki mokyklinio amžiaus vaikams ar paaugliams skirtų lovų. Šios gali būti tiek įprastos, tiek dvivietės trivietės ir net kelių aukštų.

 

Lentyna žaislams

Kad mažųjų erdvė būtų tvarkinga, labai svarbu, kad būtų speciali vieta, kur galėtų būti laikomi žaislai, knygos, piešiniai. Tam galime pasiūlyti spalvingas ir patogias lentynas. Tokie vaikų kambario baldai padės vaikams mokytis tvarkos, leis patiems susidėti daiktus taip, kaip jiems patinka.

 

Spintos

Galime pasiūlyti didesnes, mažesnes, derančias prie lovos ar tiesiog patogias komodas, kurios tiks tiek drabužiams, tiek knygelėms sudėti. Spalvingos vaikiškų spintų detalės bei dekoracijos suteiks kambariui jaukumo, žaismingumo.

 

Stalai ir kėdės

Juos reikėtų rinktis atsižvelgus į vaikų amžių. Mažos kėdutės ir staliukai puikiai tiks patiems mažiausiems, kur šie galės piešti ar žaisti, tačiau jiems augant atitinkamai turėtų keistis ir baldų išmatavimai. Siūlome spalvingus, funkcionalius įvairių formų staliukus vaikams iki 5 metų ir rašomuosius stalus mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams. Taip pat prie šių baldų galite rasti ir kompiuterio kėdes su ratukais.

 

Atsižvelkite į detales

Funkcionalumas yra svarbus, tačiau lygiai taip pat yra svarbus saugumas. Todėl renkantis baldus rekomenduojame atsižvelgti ir į smulkesnes detales. Vaikų kambario baldai gali būti ir spalvoti, ir dekoruoti linksmomis detalėmis, tačiau jei norite išvengti nelaimingų nutikimų, siūlome ieškoti vaikiškų baldų, kurių kampai yra užapvalinti.

 

Jei rinksitės lovas, vaikams iki 5 metų rekomenduojama, kad šis baldas turėtų apsaugines tvoreles ir barjerus, neleidžiančius iškristi ir susižeisti. Pasirinktus baldus pristatysime tiesiai į Jūsų nurodytą vietą, o jei turite klausimų dėl konkrečių vaikų baldų modelių, skambinkite.