Baldai PL
Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Gylis iki cm
Gylis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Rumba komoda 3F balta

Rumba komoda 3F balta

150.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 149
Aukštis (cm): 82
Gylis (cm): 40
Stalviršis ĄŽUOLAS ALYVUOTAS (30-410 cm) 38mm

Stalviršis ĄŽUOLAS ALYVUOTAS (30-410 cm) 38mm

20.00 €
Išmatavimai
Aukštis (cm): 3
Gylis (cm): 60
Smart SMA-20D Spinta įmontuojamai orkaitei 60 cm

Smart SMA-20D Spinta įmontuojamai orkaitei 60 cm

252.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 211
Gylis (cm): 58
WENANTY Kėdė Medaus ąžuolas / Granada 2725

WENANTY Kėdė Medaus ąžuolas / Granada 2725

228.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 43
Aukštis (cm): 91
Gylis (cm): 56

Valgomojo, virtuvės kėdės

 

Valgomojo zona dažniausiai yra ta vieta, kurioje pusryčiaujama kartu su šeima ar priimami užsukę svečiai. Šioje zonoje kaip ir valgomasis stalas, taip ir stalo kėdės – pagrindiniai kambario baldai. Internetinėje parduotuvėje “Baldai PL“ galima patogiai ir lengvai įsigyti stilingas valgomojo kėdes internetu. Toliau apžvelgsime virtualų asortimentą ir pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kaip įsigyti... >>

 

Valgomojo zona dažniausiai yra ta vieta, kurioje pusryčiaujama kartu su šeima ar priimami užsukę svečiai. Šioje zonoje kaip ir valgomasis stalas, taip ir stalo kėdės – pagrindiniai kambario baldai. Internetinėje parduotuvėje “Baldai PL“ galima patogiai ir lengvai įsigyti stilingas valgomojo kėdes internetu. Toliau apžvelgsime virtualų asortimentą ir pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kaip įsigyti tinkamiausius baldus.

 

Stilingos valgomojo kėdės – praktiška interjero detalė

Virtuvinės kėdės gali ne tik būti patogi vieta sėdėjimui, bet ir tapti stilinga interjero detale. Tinkamai pasirinkę kėdžių komplektą, galite sukurti itin jaukią ir vizualiai patrauklią erdvę. Virtualiame kataloge esantys baldai puikiai dera šiuose interjeruose:

 • skandinaviškame;
 • klasikiniame;
 • industriniame;
 • bohemiškame;
 • minimalistiniame.

Priklausomai nuo interjero stiliaus, skirsis ir kėdžių pasirinkimas. Svarbiausia atsižvelgti į patalpos dydį ir vyraujančias spalvas, formas, tekstūras. Norėdami stilingai suderinti baldus tarpusavyje, pasirinkite baldų detales ir aksesuarus, kurie sujungs interjerą į visumą. Žinoma, nepamirškite įvertinti ir asmeninių poreikių.

 

Kuo skiriasi valgomojo, virtuvės ir svetainės kėdės?

Virtualiame „Baldai PL“ asortimente galite rasti įvairių formų, spalvų bei skirtingų medžiagų kėdžių. Tam, kad patenkintume kiekvieno kliento poreikius, siūlome platų kėdžių pasirinkimą. Iš esmės, visi sėdimieji baldai gali būti naudojami 3 namų patalpose:

 1. valgomajame;
 2. virtuvėje;
 3. svetainėje.

Esminiai kėdžių skirtumai – atlošas, medžiagos ir, žinoma, dizainas. Kėdės valgomajam dažniausiai turi aukštą atlošą, leidžiantį patogiai atsiremti ir išsėdėti ilgesnį laiką. Virtuvinės kėdės yra paprasto dizaino ir turi žemesnį atlošą, kuris netrukdo matomumui, todėl neužstoja kitų baldų.

Svetainės kėdės dažniausiai būna pritaikytos pagal kitus svetainėje esančius minkštuosius baldus. Svetainės kėdžių atlošo aukštis gali būti įvairus, priklausomai nuo naudojimo dažnumo ir, žinoma, kitų minkštų baldų aukščio. Tad nesvarbu, kurie gaminiai domina, svarbiausia atsižvelgti į erdvę, kurioje sėdimieji baldai bus naudojami.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis valgomojo ir virtuvės kėdes?

Nesvarbu, domina svetainės, miegamojo ar virtuvės baldai, renkantis bet kurį baldą, svarbu apsvarstyti skirtingus kriterijus. Akivaizdu, „Baldai PL“ virtualiame asortimente galite rasti itin platų kėdžių pasirinkimą. Tam, kad pavyktų greičiau ir lengviau apsispręsti, kurios lenkiškos kėdės virtuvei geriausiai pateisintų keliamus lūkesčius, žemiau aptariame svarbiausius aspektus.

 

Tipas

Norint įsigyti tinkamiausią baldą, svarbu įvertinti, kurioje namų zonoje šis bus naudojamas. Tad atsižvelkite, ar sėdimieji baldai bus naudojami svetainėje, valgomajame ar virtuvėje. Jeigu ieškote gaminio virtuvei, atsižvelkite į virtuvės komplekto tekstūrą ir spalvą. Geriausia, kad kiekviena virtuvinė kėdė harmoningai derėtų su kitais korpusiniais virtuvės baldais.

Kitu atveju, jeigu ieškote gaminio svetainės zonai, atsižvelkite į minkštuosius baldus, pavyzdžiui, kampus ar sofas. Ir, galiausiai, jeigu sėdimuosius baldus naudosite valgomajame, atsižvelkite į korpusinių baldų bei valgomojo stalo stilių. Tinkamai įvertinę patalpą, galėsite šią stilingai įrengti.

 

Audinio medžiaga

Medžiagos, iš kurių pagamintos modernios valgomojo kėdės, lemia šių kokybę bei priežiūrą. „Baldai PL“ internetinėje parduotuvėje esančių baldų sėdimųjų dalių gamybai naudojamos šios medžiagos:

 • Gobelenas. Tai subtilus ir niekada iš mados neišeinantis audinys. Gobelenu aptraukta virtuvės kėdė yra tvirta ir ilgaamžė, todėl pažeidimai ant gobeleno atsiranda itin retai. Be to, gobelenas turi ir antistatinių savybių, todėl sumažinamas dulkių kiekis.
   
 • Oda. Odinės virtuvinės kėdės atrodo elegantiškai ir solidžiai. Šios gali puikiai atrodyti industriniame bei moderniame interjere. Jeigu norite įsigyti odinius baldus, atkreipkite dėmesį į vietą kambaryje. Per didelis tiesioginės saulės kiekis gali išsausinti odą, todėl svarbu, kad odiniai baldai stovėtų kiek toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, svarbu, kad odinė valgomojo kėdė būtų pastatyta atokiau nuo kitų šilumos šaltinių, pavyzdžiui, radiatoriaus, židinio ar oro kondicionieriaus.
   
 • Velvetas. Velvetas, dar vadinamas veliūru, pasižymi švelnumu ir minkštumu, todėl sėdėti ant tokio baldo bus itin malonu. Veliūrinės kėdės virtuvei ar svetainei suteikia išskirtinumo. Veliūriniai baldai žavi prabanga ir dera kone prie bet kokio interjero, todėl veliūrinė kėdė gali harmoningai įsilieti tiek į modernaus, tiek į klasinio stiliaus namus.

Tai pagrindiniai audiniai, kurie naudojami sėdimosios dalies gamybai. Tiek gobelenu, tiek oda, tiek velvetu aptraukta valgomojo kėdė dera kone prie bet kokio interjero stiliaus. Svarbiausia pasirinkti tinkamos spalvos audinį, derantį prie kitų patalpoje esančių baldų.

 

Stilius

Virtualus asortimentas yra itin platus. Siekdami sukurti minimalistinę svetainę, derinkite šviesius ir tamsius atspalvius. Pavyzdžiui, jeigu valgomojo stalviršis yra tamsus, o kojos – šviesios, puikiai derės tamsių kojelių, šviesios sėdimosios dalies virtuvinė kėdė.

Visgi, jeigu vyrauja klasikinis interjeras, šį galima drąsiai atnaujinti moderniomis kėdėmis. Norint suderinti modernizmą ir klasiką, patariama rinktis neutralesnes spalvas ir vengti ypač ryškių, dėmesį atkreipiančių kėdžių. Čia svarbiausia pasirinkti dominuojantį stilių, kurį papildys kito stiliaus dekoracijos ar kiti elementai. Daugiau, kaip svetainėje suderinti modernius ir klasikinius baldus galite sužinoti paspaudę ant nurodytos nuorodos.

 

Dizainas

Asortimente esantys sėdimieji baldai išsiskiria ne tik spalvomis, raštais, bet ir dizainu. Čia galite įsigyti gaminius tiek su porankiais, tiek be jų. Minkšta virtuvinė kėdė be porankių užima mažiau vietos, todėl tokio tipo kėdžių prie stalo galima pastatyti daugiau.

Vis dėlto, jeigu mėgstate ilgai vakarieniauti prie stalo su šeima, virtuvės kėdė su porankiais bus patogesnė. Porankiai leidžia patogiai atsiremti ir padėti rankas ant jų. Be to, įvertinkite ir atlošo aukštį bei plotį. Ant platesnio atlošo kėdžių gali patogiai atsiremti bet kokio aukščio asmuo. Visgi, jeigu norite sutaupyti vietos ir turite didelę šeimą, rinkitės gaminius be porankių su siauru atlošu.

 

Korpuso, kojelių medžiagos bei dizainas

Kitas, ne ką mažiau svarbus aspektas, – korpuso bei kojelių medžiagos. Kokybiškas korpusas užtikrina sėdimojo baldo stabilumą ir tvirtumą, todėl svarbu atkreipti dėmesį, iš kokios medžiagos pagamintas korpusas. Virtualiame kėdžių asortimente galima rasti baldus, kurių korpusas ir kojelės pagaminti iš:

 • nerūdijančio plieno;
 • chromuoto plieno;
 • medžio masyvo;
 • polipropileno.

Visos šios medžiagos naudojamos tiek korpusui, tiek kojelėms. Valgomojo kėdžių kojelės, pagamintos iš nerūdijančio plieno, įprastai būna nudažytos milteliniu būdu. Šis dažymo būdas užtikrina tolygų dažų pasiskirstymą. Chromuotas plienas yra atsparus korozijai ir kasdieniam naudojimui, todėl tai itin populiarus pasirinkimas virtuvės zonai.

Medžio masyvas pasižymi ekologiškumu ir ypatingu patvarumu. Dėl to medinės kėdės valgomajam yra itin populiarus pasirinkimas. Be to, nerūdijančio plieno valgomojo kėdė dažniausiai pasirenkama moderniame, industriniame interjere, o medinė – skandinaviškame, klasikiniame arba bohemiškame. Žinoma, siekiant sukurti kontrastą, galima pasirinkti ir kituose interjero stiliuose.

Taigi, atsižvelgę į aukščiau pateiktus aspektus, galėsite įsigyti tinkamiausią valgomojo kėdę ar kėdžių komplektus. Svarbiausia įvertinti patalpos dydį, jeigu patalpa erdvi, šalia didelio valgomojo stalo puikiai tiks dideli, minkšti sėdimieji baldai. Visgi, jeigu erdvė kompaktiška, tokiu atveju patariama rinktis mažesnius gaminius ir rinktis sėdimuosius baldus be porankių.

 

Domina lenkiškos virtuvinės kėdės internetu, tačiau sunku išsirinkti iš plataus asortimento? O gal trūksta informacijos apie konkrečią kėdę ar bet kurį kitą baldą? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar užpildę užklausos formą internetu. Mūsų specialistai pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausią baldą jūsų namams.

 

DUK

 

1. Nuo ko priklauso virtuvės kėdžių kainos?

Įprastai virtuvės kėdės kaina priklauso nuo korpuso ir sėdimosios dalies medžiagos, dizaino bei stiliaus. Pavyzdžiui, išskirtinio dizaino virtuvės kėdė, kurios korpusas yra pagamintas iš medžio masyvo, kainuos brangiau nei paprasto dizaino baldai iš nerūdijančio plieno. Tad norėdami įsigyti valgomojo kėdes pigiau, rinkitės paprastesnio dizaino baldus.

 

2. Kokia valgomojo kėdžių priežiūra?

Tiek gobelenu aptrauktus, tiek odinius sėdimuosius baldus prižiūrėti nėra sudėtinga. Norint išvalyti odinius baldus, tereikia švelnios šluostės. Žinoma, pagal poreikį galima naudoti ir specialius valiklius. Jeigu kuri nors odinė svetainės kėdė naudojama rečiau, rekomenduojama kas kiek laiko nuvalyti susikaupusias dulkes. Taip pat galima naudoti priemones, apsaugančias odą nuo skilinėjimo.

Aptrauktą velvetu ar gobelenu baldą geriausia reguliariai nusiurbti dulkių siurbliu arba nuvalyti šepetėliu. Atsiradusią šlapią dėmę patariama išvalyti kaip įmanoma greičiau. Tam naudokite specialias valymo priemones. Po drėgno valymo leiskite kėdei natūraliai išdžiūti arba nusausinkite sausu rankšluosčiu.

 

3. Kur galima įsigyti „Baldai PL“ parduodamus valgomojo ir virtuvės sėdimuosius baldus?

„Baldai PL“ neturi fizinės parduotuvės, todėl suteikia galimybę patikusius baldus įsigyti patogiai internetu. Tad, jeigu pamatėte patinkančią prekę, šią galite greitai ir patogiai užsisakyti nuotoliniu būdu. Visgi, jeigu kyla sunkumų renkantis, susisiekite su mūsų konsultantais. Mūsų komanda pasiruošusi padėti ir įsigyti tinkamiausią baldą svajonių namams.

 

4. Kaip galima atsiskaityti už valgomojo, virtuvės kėdes?

Atsiskaityti galima užsakymo metu, internetu. Taip pat suteikiame galimybę atsiskaityti ne tik internetu, bet ir pristatymo metu grynaisiais arba banko kortele. Be to, nereikalaujame avanso mokesčio, o prireikus suteikiame galimybę įsigyti prekes išsimokėtinai, naudojantis lizingo paslauga.

 

5. Ar sėdimieji baldai pristatomi į namus?

Taip, visi lenkiški baldai, esantys asortimente – nemokamai pristatomi iš gamintojo tiesiai į pasirinktą vietovę visoje Lietuvoje. Čia svarbu paminėti, kad pristatymams į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. Jeigu norite daugiau sužinoti apie pristatymo galimybes, susisiekite su mumis telefonu: 86 847 0444.

 

6. Ar prabangios valgomojo kėdės gali būti naudojamos lauko terasoje?

Valgomojo, virtuvės kėdžių nepatariama naudoti lauko terasoje. Šie baldai nėra apsaugoti nuo aplinkos poveikių, pavyzdžiui, tiesioginių saulės spindulių ar lietaus. Tiek balkone, tiek terasoje rekomenduojama naudoti lauko kėdes.

<<
AZUL 2 kėdė ąžuolo / pelenų sp.

AZUL 2 kėdė ąžuolo / pelenų sp.

124.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 50
Aukštis (cm): 79
Gylis (cm): 53
BARKLEY Kėdė

BARKLEY Kėdė

83.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 50
Aukštis (cm): 85
Gylis (cm): 50
BAROCK Kėdė medinė

BAROCK Kėdė medinė

92.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 93
Gylis (cm): 51
BERGAMO Kėdė medinė

BERGAMO Kėdė medinė

90.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 46
Aukštis (cm): 92
Gylis (cm): 47
BUGGI Kėdė medinė

BUGGI Kėdė medinė

99.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 81
Gylis (cm): 50
CARO Kėdė medinė

CARO Kėdė medinė

83.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 42
Aukštis (cm): 96
Gylis (cm): 58
Chantal Kėdė

Chantal Kėdė

162.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 46
Aukštis (cm): 93
Gylis (cm): 49
CITRONE Kėdė medinė balta / inari 23

CITRONE Kėdė medinė balta / inari 23

96.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 44
Aukštis (cm): 96
Gylis (cm): 52
CLARION 2 kėdė medinė Juoda / Monolith 37

CLARION 2 kėdė medinė Juoda / Monolith 37

108.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 42
Aukštis (cm): 97
Gylis (cm): 58
CLARION Kėdė

CLARION Kėdė

103.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 42
Aukštis (cm): 97
Gylis (cm): 58
CLIFFORD kėdė

CLIFFORD kėdė

165.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 65
Aukštis (cm): 88
Gylis (cm): 63
Dariusz 2 Kėdė

Dariusz 2 Kėdė

75.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 90
Gylis (cm): 43
DARIUSZ 2 kėdė balta/ alksnio sp.

DARIUSZ 2 kėdė balta/ alksnio sp.

79.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 90
Gylis (cm): 43
DARIUSZ 2 kėdė dąb sonoma sp.

DARIUSZ 2 kėdė dąb sonoma sp.

79.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 90
Gylis (cm): 43
DARIUSZ 2 kėdė medaus ąžuolo sp.

DARIUSZ 2 kėdė medaus ąžuolo sp.

79.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 90
Gylis (cm): 49