Filtrai
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Picasso 23 Komoda

Picasso 23 Komoda

464.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 160
Aukštis (cm): 90
Gylis (cm): 52
Pelenų sp. DRP SKOS Stalviršis

Pelenų sp. DRP SKOS Stalviršis

25.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 3
Alex 80/70 Veidrodis

Alex 80/70 Veidrodis

26.00 €
27.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 70
Gylis (cm): 3
Ande Andrea 180 x 90 cm Čiužinys

Ande Andrea 180 x 90 cm Čiužinys

226.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 180
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 21

Vaikiška lova, spinta, rašomasis stalas ir kelios vaikų kambariui žaismingumo suteikiančios dekoracijos, atrodo, yra viskas, ko reikia jaukiam mažųjų miegamajam. Tačiau derinant tarpusavyje vaikų kambario baldus galima sukurti ypač stilingą interjerą. Iš anksto sukomplektuotos vaikiškų baldų kolekcijos yra vienas geriausių sprendimų įrengiant atžalų kambarį. Daugybę šiuolaikiškų baldų variantų galite rasti pas mus.

 

Platus asortimentas

Ieškantiems, kuo užpildyti vaikų kambario erdvę, galime pasiūlyti daugiau nei 40 skirtingų vaikiškų baldų kolekcijų. Kiekviena kolekcija išsiskiria spalvomis, baldų dizaino ypatybėmis, smulkesnėmis dekoracijomis, taip pat galima rasti išskirtinai mergaitiškų arba berniukiškų baldų rinkinių. Norintiems universalių vaikiškų baldų, galime pasiūlyti tiek mergaitėms, tiek berniukams tinkančių baldų.

Vaikiška lova kiekvienoje kolekcijoje parenkama ypač atsakingai. Ji gali būti klasikinio, modernaus dizaino, didesnė ar mažesnė. Galite rasti ir vyresniesiems, ir patiems mažiausiems sukurtus baldus. Paprastai kolekciją sudaro lova, spinta, komoda, rašomasis stalas, knygoms ar žaislams skirtos lentynos. Visi tam tikros kolekcijos baldai būna suderinti tarpusavyje – stiliumi, spalvomis, tad derinti juos kambaryje bus kur kas lengviau.

Renkantis baldus vaikų kambariui rekomenduojama įvertinti patalpos sienų spalvas. Jei norite, kad vaikų miegamasis būtų žaismingas ir stilingas, atsižvelkite į spalvas: baldų ir sienų ar grindų atspalviai turėtų būti artimi vienas kitam arba derėti tarpusavyje. Tada mažųjų kambaryje bus sukurta stilinga harmonija. Nepamirškite įvertinti erdvės ir baldų dydžio santykio – mažo kambario neapstatykite dideliais baldais.

 

Kodėl mes?

Vieniems vaikiška lova atrodo kaip trumpalaikė, kitiems - ilgalaikė investicija. Visgi, net ir augančiam vaikui reikia užtikrinti komfortišką poilsį ir baldą, pritaikytą jo ūgiui, todėl rinkitės tik aukštos kokybės lovas. Jei nežinote, kokius baldus įsigyti, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus klausimus bei suteiksime profesionalias konsultacijas. Mums svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas, todėl atidžiai atsižvelgiama į kiekvieno asmens poreikius, norus bei galimybes. Suteikiame galimybę už pirkinius atsiskaityti išsimokėtinai.

 

Vaikiški baldai į Jūsų namus atkeliaus tiesiai iš Lenkijos gamintojų rankų be jokio papildomo mokesčio. Be to, nereikalaujame avanso. Visiems baldams suteiksime net 2 metų garantiją, tad galime užtikrinti, jog baldai yra aukštos kokybės, funkcionalūs ir pritaikyti patogiam mažųjų gyvenimo būdui.