Baldai PL
Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Gylis iki cm
Gylis
Pristatymo terminas, d.d.
Pristatymo terminas, d.d.
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Econo ECO-ZM60 Indaplovės durelės

Econo ECO-ZM60 Indaplovės durelės

67.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 60
LARA 80 G-72 2F pakabinama spintelė balta

LARA 80 G-72 2F pakabinama spintelė balta

79.00 €
92.00 € | -14%
Išmatavimai
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 72
Gylis (cm): 31
ELENA 2D 3S Spinta

ELENA 2D 3S Spinta

218.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 89
Aukštis (cm): 190
Gylis (cm): 53
ELENA 3D Spinta su veidrodžiu lefkas

ELENA 3D Spinta su veidrodžiu lefkas

219.00 €
252.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 133
Aukštis (cm): 190
Gylis (cm): 53

Prieškambario komplektai

 

Pirmoji zona, į kurią patenkame vos peržengę namų slenkstį – tai prieškambaris. Čia laikome batus, striukes, o laikytis tvarkos padeda gerai apgalvota ir suplanuota daiktų sandėliavimo sistema. Vis dažnesniu pasirinkimu tampa stilingi, iki smulkmenų apgalvoti prieškambario komplektai. Spintelėse, lentynose, stalčiuose neretai atsiranda vietos ne tik rūbams, bet ir mažiau reikalingiems namų apyvokos... >>

 

Pirmoji zona, į kurią patenkame vos peržengę namų slenkstį – tai prieškambaris. Čia laikome batus, striukes, o laikytis tvarkos padeda gerai apgalvota ir suplanuota daiktų sandėliavimo sistema. Vis dažnesniu pasirinkimu tampa stilingi, iki smulkmenų apgalvoti prieškambario komplektai. Spintelėse, lentynose, stalčiuose neretai atsiranda vietos ne tik rūbams, bet ir mažiau reikalingiems namų apyvokos daiktams. Toliau – apie tai, ką rasite šiame kataloge bei kaip pasirinkti individualiai tinkamiausią variantą.

 

„Baldai PL“ prieškambario baldų komplektai

 

Elektroninėje lenkiškų baldų parduotuvėje „Baldai PL“ džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų šiai namų zonai skirtų gaminių asortimentą. Jį sudaro:

 • batų lentynos,
 • aukštos spintelės pakabinamiems drabužiams,
 • specialios pakabos šalikams, rankinėms ir svečių lauko rūbams.

Žinoma, vienas pagrindinių objektų erdvesnėse patalpose – prieškambario spinta. Suteikiame galimybę komplektus sudaryti savarankiškai, tačiau itin patogus variantas – dizainerių paruošti modernūs deriniai.

Kas sudaro tokius komplektus? Šiuose paprastai būna visi minėtieji elementai, kai kuriuose matomas ir veidrodis, kuris jau tapo neatsiejamu akcentu. Vienas spintas bei lentynas deriniai apjungia į bendrą visumą, o štai kitos – montuojamos ar statomos atskirai. Pastarasis variantas patogus tiems, kurie neapsisprendžia, kiek vietos koridoriuje turėtų užimti spinta drabužiams. Mūsų virtualiame kataloge rasite įvairaus dydžio, skirtingos stilistikos namams pritaikytus baldus.

 

Kaip pasirinkti tinkamiausią?

 

Bene didžiausias šios erdvės keliamas iššūkis – nestandartinė, siaura patalpos forma, itin mažai vietos. Būtent dėl to, užėję į mūsų katalogą, pamatysite, kad prieškambario komplektai internetu kataloge stengiamės pateikti kuo daugiau skirtingų variantų. Sudarėme trumpą gidą, kuris padės pasirinkti tinkamiausią derinį ir nuspręsti, kokios dalys jame yra esminės, o kokios – papildančios.

 

Erdvė ir aiškūs tikslai

 

Norai ne visuomet sutampa su turimomis galimybėmis, todėl, prieš leisdamiesi į paieškas, įvertinkite – kiek vietos galite skirti daiktų sandėliavimui. Beje, sumanu suskirstyti turimus daiktus kategorijomis:

 1. svarbiausi daiktai, kurie būtinai turi būti prieškambaryje;
 2. papildomi daiktai, kuriems būtų gerai rasti vietos šioje patalpoje.

Aiškus įvardinimas padės pasirinkti funkcionaliausią derinį. Tuomet galėsite pereiti prie detalių sąrašo, kurios būtinai turi būti komplekte ir tų, kurios idealiu atveju šį papildys. Visi mūsų atrinkti prieškambario baldų komplektai atspindi skirtingus poreikius, lūkesčius. Jūsų užduotis – kuo tiksliau šiuos sau įvardinti.

 

Detalus produktų įvertinimas

 

Prakalbus apie dydį, dažnai apsiribojama pagrindiniais matmenimis. Tačiau tam, kad aptariama erdvė nebūtų pernelyg apkrauta, o judėti koridoriuje būtų patogu, vertėtų daugiau dėmesio atkreipti į visus daiktų matmenis. Rekomenduojame pasitikrinti spintelių gylį, aukštį, ilgį. Pamąstykite, kiek daug daiktų norėsite laikyti suplanuotoje spintoje. Jei Jums šis baldas reikalingas tik tam, kad būtų kur pasikabinti konkrečiu sezonu nešiojamą drabužį bei kur paslėpti batus, tuomet atitinkamai ieškokite nedidelio komplekto.

Kitu atveju, jei prieškambario komplektai internetu ieškomi tam, kad būtų galima laikyti ir daugiau namų apyvokos daiktų (ne tik drabužius ar batus), kataloge dairykitės uždarų, didelį lentynų skaičių turinčių spintų. Taip pat, iškart atsižvelkite į reikalingą veidrodžio dydį – šis gali būti vidutinis arba skirtas viso ūgio vaizdui.

 

Derinio stiliaus paieškos

 

Bet kokio stiliaus namuose reikalingas funkcionalus interjero detalių derinys. Klaidinga manyti, kad baldai apkrauna net pačias mažiausias namų zonas, priešingai – teisingai pasirinkti gaminiai ją palaiko tvarkingą. Visai nesvarbu, džiaugiatės elegantiška klasika ar minimalistiniu braižu, sumanus objektų laikymas užkerta kelią daiktų „triukšmui“.

„Baldai PL“ kataloge esantys prieškambario baldų komplektai puikiai papildo įvairius stilius:

 • skandinavišką,
 • vintažinį,
 • bohemišką,
 • industrinį,
 • klasikinį,
 • natūralų,
 • organišką,
 • modernų,
 • minimalistinį,
 • šiuolaikinį,
 • pereinamąjį.

Jei nedidelius namus įrengiate moderniu stiliumi, žvalgykitės išskirtinių derinių, paįvairintų, pavyzdžiui, neeilinės formos lentynomis, pakabinamomis spintelėmis. Turite erdvų skandinavišką prieškambarį? Pasinaudokite teikiamais privalumais – baltos ir šviesaus medžio spintose, spintelėse, lentynose galėsite sutalpinti didžiąją dalį papildomų namų apyvokos daiktų.

Sukate galvą, kaip naujais gaminiais papildyti pretenzingesnius – vintažinį ir bohemiškąjį interjerus? Kataloge rasite tamsaus medžio, margintus produktus. Šie ne tik harmoningai įsilies į visumą, bet ir taps išskirtiniu akcentu, kuris pasitiks vos įėjus į patalpas.

 

Kiti svarūs aspektai

 

Kaip jau minėjome, svarbu įvertinti savus lūkesčius. Apžvelgę pagrindinius, dar neskubėkite – skirkite minutę papildomiems tikslams. Tokiems, kurie praturtins šią namų zoną naudingomis funkcijomis, stiliaus detalėmis, o galbūt padės „išlošti“ vizualiai daugiau vietos, aukščio.

Paprastai užsakomi prieškambario komplektai internetu gali turėti ne vieną paskirtį. Pavyzdžiui, jei siekiate vizualiai platinti siaurą koridorių, dairykitės pakabinamų spintelių, lentynų. Priešingai, jei koridorius erdvus, stenkitės kurti dinamiškus derinius – nevenkite pilnai užpildančių derinių, turinčių visas detales: spintą, batų dėžę, kabyklą, suolelį. Nerimą kelia žemos lubos? Dairykitės aukštesnių dizaino kūrinių, kurie natūraliai nukreips žvilgsnį aukštyn.

 

Prekių pristatymas ir kita svarbi informacija

 

Visos prekės, užsakytos iš elektroninės parduotuvės baldaipl.lt, gaminamos tik pateikus užsakymą, todėl pamatyti jas galima tik internetiniame kataloge. Pristatymas – visiškai nemokamas. Tiekiame baldus tiesiai iš Lenkijos gamintojo. Baldams suteikiama dviejų metų garantija, o atsiskaityti galima ir išsimokėtinai. Prieš skubėdami užsisakyti, perskaitykite pardavimo taisykles.

Turite papildomų klausimų, o galbūt reikalingas draugiškas patarimas? Būtinai susisiekite su mumis – suteiksime individualią konsultaciją, atsakysime į rūpimus klausimus. Tiesa, žemiau pateikiame dažniausiai užduodamus. Jei čia nerandate reikalingo atsakymo – pasikalbėkime.

 

DUK

 

1. Ar galima iš esamo komplekto atsisakyti tam tikros dalies?

 

Prieškambario baldų komplektai nėra keičiami, tačiau, tikėtina, kad patikusius atskirus baldus rasite atitinkamos kolekcijos kataloge. Čia galėsite pasirinkti tik tai, ko reikia individualiai jums: lentynas, spinteles, spintas, suoliukus ir kitas detales.

 

2. Koks komplektas geriausiai sukurs jaukumą tamsiame koridoriuje?

 

Turint tamsų koridorių, geriausiai rinktis ne tik šviesias spalvas, bet ir kokybišką medienos imitaciją. Mūsų kataloge rasite šviesaus medžio atspalvių baldus, medienos ir „šiltų“, baltų tonų derinius. Interjero dizaineriai pataria pasitelkti natūralias, „minkštas“ tekstūras, todėl kokybiška LMDP tam puikiai tiks.

Idealu, jei komplektas turės suoliuką su minkšta pagalve sėdėjimui. Tokios smulkmenos sukuria „draugiškos“ erdvės viziją. Patariame rinktis komplektus, kurie turi daugiau lentynų, šias galėsite panaudoti jaukioms detalėms: pintiems krepšiams, pledams, augalams. Žinoma, svarbu investuoti į jaukų apšvietimą, pabrėžiantį detales.

 

3. Koks komplektas tinkamiausias labai siauram prieškambariui?

 

Labai siaurame prieškambaryje geriausiai dėmesį sutelkti ne į grindis, o į sienas. Baldaipl.lt kataloge gausu prie sienos tvirtinamų variantų, kurie natūraliai atveria didesnį matomą grindų plotą. Interjero ekspertai teigia, kad būtent tokie prieškambario komplektai – efektyvus būdas sukurti platesnės patalpos iliuziją.

Rinkdamiesi konkretų dizainą, įvertinkite reikalingas detales ir apgalvokite, kurios iš jų paliks laisvą praėjimą. Pavyzdžiui, jei reikalinga atvira drabužių kabykla, patariame investuoti į komplektą, kuriame integruotos sieninės pakabos. Atskirai įsigytas kabyklos stovas užims vietą, kuri gali būti reikalinga patogiam judėjimui.

 

4. Kaip suteikti prieškambariui daugiau prabangos, kokį komplektą pasirinkti?

 

Visų pirma, šiandien prabanga yra funkcionalumas, sumanus tam tikrų zonų planas, kuris leis ne tik gražiai, bet ir patogiai įsikurti, laisvai judėti nedideliame plote. Todėl patariame dairytis erdvių dizaino kūrinių, kurių uždarose dalyse praktiškai sutilptų visos „triukšmą“ keliančios smulkmenos: lauko rūbai, augintinių reikmenys, batai, batų priežiūros produktai ir kt. Prabangos teikia minkšti baldai, o koridoriuje kone vienintelė galimybė integruoti minkštą audinį – suolelis.

Svarbu tiek neperkrauti ploto, tiek nepamesti spalvų gamos. Saugiausia rinktis šviesius, vienspalvius baldus, medienos tonus arba kokybišką imitaciją. Tuomet susikurtą harmoningą foną papildykite prabangiais, sodresnių spalvų akcentais – rankų darbo kilimais, dideliais šviestuvais, meno kūriniais, egzotiškais augalais.

 

5. Jei užsakomi prieškambario komplektai internetu turi daug atvirų lentynų, kaip jas praktiškai, bet stilingai išnaudoti (ne dekoracijoms)?

 

Atviros lentynos neretai siejamos su dekoravimo paskirtimi, tačiau galima pasitelkti sumanius būdus, kurie atstos ir dekoracijas, ir talpią vietą daiktams. Pavyzdžiui: pinti krepšiai, spalvotos medžiaginės dėžės, dekoratyvūs indai (raktams, augintinio pavadėliams, kt.).

Jei nenorite naudoti papildomų sandėliavimui skirtų daiktų, čia galima susidėti knygas, žurnalus, tvarkingai sudėlioti šalikus, skaras. Kitaip tariant, susikurti savas aksesuarų bei kvepalų saleles, kurios bus patogiai pasiekiamos prieš paliekant namus.

 

6. Kaip stilingai papildyti senus, jau turimus baldus?

 

Mūsų pateikti prieškambario baldų komplektai gali tapti įkvėpimo šaltiniu, kuris padės geriau įsivaizduoti, kaip ir kurioje vietoje galite panaudoti naujas, atskiras kolekcijų detales ar net visą komplektą. Pavyzdžiui, jei jau turite koridoriaus spintą ir batų dėžę, nudažę šias balta spalva, galite nesudėtingai integruoti mūsų mažesnius, prie sienos tvirtinamus derinius. Patalpą pagyvins baltos ar medžio spalvos mažasis komplektas – lentynos, pakabinami stalčiai, pakabinamos nišos, keli nedideli veidrodžiai.

<<
ARMARIO I su paminkstinimu Prieškambaris

ARMARIO I su paminkstinimu Prieškambaris

230.00 €
265.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 203
Gylis (cm): 32
ARMARIO II su paminkstinimu Prieškambaris

ARMARIO II su paminkstinimu Prieškambaris

292.00 €
337.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 121
Aukštis (cm): 203
Gylis (cm): 32
ARMARIO III Prieškambaris

ARMARIO III Prieškambaris

477.00 €
551.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 181
Aukštis (cm): 203
Gylis (cm): 32
ARMARIO IV Prieškambaris

ARMARIO IV Prieškambaris

570.00 €
658.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 211
Aukštis (cm): 203
Gylis (cm): 32
BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas

BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas

410.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 177
Aukštis (cm): 196
Gylis (cm): 41
BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas su kabyla 913

BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas su kabyla 913

697.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 273
Aukštis (cm): 196
Gylis (cm): 41
BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas Suoliukas + kabykla

BAXTER Prieškambario Baldų Komplektas Suoliukas + kabykla

242.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 81
Aukštis (cm): 196
Gylis (cm): 41
EASY I Prieškambario komplektas

EASY I Prieškambario komplektas

205.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 170
Gylis (cm): 30
EASY II Prieškambario komplektas

EASY II Prieškambario komplektas

201.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 160
Gylis (cm): 30
EASY III Prieškambario komplektas

EASY III Prieškambario komplektas

278.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 170
Gylis (cm): 30
EASY IV Prieškambario komplektas

EASY IV Prieškambario komplektas

298.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 190
Gylis (cm): 30
EASY V Prieškambario komplektas

EASY V Prieškambario komplektas

359.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 190
Gylis (cm): 30
GUSTAVO I Prieškambario komplektas

GUSTAVO I Prieškambario komplektas

314.00 €
362.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 100
Aukštis (cm): 200
Gylis (cm): 35
GUSTAVO II Prieškambario komplektas

GUSTAVO II Prieškambario komplektas

356.00 €
411.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 120
Aukštis (cm): 200
Gylis (cm): 35
GUSTAVO III Prieškambario komplektas

GUSTAVO III Prieškambario komplektas

566.00 €
653.00 € | -13%
Išmatavimai
Plotis (cm): 170
Aukštis (cm): 200
Gylis (cm): 35