Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
REGGIO 180 x 200 Čiužinys

REGGIO 180 x 200 Čiužinys

264.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 180
Aukštis (cm): 25
ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

309.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 146
Aukštis (cm): 220
Gylis (cm): 68
BABY CARE 190 x 80 cm Čiužinys

BABY CARE 190 x 80 cm Čiužinys

74.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 190
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 8
Austin stalas

Austin stalas

396.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 120
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 76

Tam, kad virtuvė būtų praktiška, jauki ir patogi, labai svarbu tinkamai pasirinkti šiai erdvei skirtus baldus. Ypač patogus variantas yra jau suformuotas virtuvės komplektas, kurį pasirinkus galima išvengti ir vėliau kylančių interjero, baldų pasirinkimo ar spalvų derinimo tarpusavyje klausimų. Didelį virtuvinių komplektų pasirinkimą galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje baldaipl.lt.

 

Kokie modelius rasite svetainėje?

Virtuvės baldų dizainas dažnai yra panašus, tačiau pažvelgus atidžiau, kai kurios detalės gali skirtis kardinaliai. Šiuo metu populiarūs modeliai, kurių stalviršiai ir spintelių paviršiai padengti matine arba blizgia plėvele. Elegancijos gali pridėti prailgintos spintelių rankenos. Plati spalvinė paletė leidžia priderinti modelius skirtinguose interjeruose.

Gamyboje daugiausiai naudojamos laminuotos medienos drožlių plokštės bei medienos plaušo plokštės. Tai užtikrina ne tik aukštą kokybę, bet ir baldų ilgaamžiškumą. Kai kurie modeliai turi tylaus spintelių ir stalčių uždarymo mechanizmą, kuris leidžia išvengti nemalonių spintelių darinėjimo garsų. Virtuvės komplektas gali būti sieninis bei kampinis, spintelės gali būti uždaros arba dengtos matinio stiklo durelėmis. Atkreipkite dėmesį į detales, nes būtent jos šiems baldams suteikia išskirtinumo.

 

Rinkitės atsakingai

Pirmiausia atsižvelkite į tai, kokį virtuvės plotą norite užpildyti. Komplektų galima rasti tiek mažesnei, tiek labai erdviai virtuvei, todėl tikrai rasite tai, kas tiks Jūsų namams. Taip pat derinkite spalvas prie to, kas jau vyrauja namuose. Galbūt Jūsų virtuvė sujungta su svetainės erdve? Tuomet pabandykite išlaikyti spalvinę harmoniją, kad namai netaptų kelių pernelyg skirtingų spalvų mišiniu.

Taip pat atsižvelkite į stalviršių plotį, spintelių gylį, paliktos erdvės buitinei technikai matmenis. Taip išvengsite esminių klaidų. Pasirinktas virtuvės komplektas taps pagrindiniu šios erdvės akcentu, tačiau atsižvelkite ne tik į išvaizdą, bet ir savo poreikius, pavyzdžiui,  kiek vietos Jums reikia maisto gaminimui? Jei norite optiškai padidinti patalpos plotą, rinkitės šviesius ir blizgius paviršius, jei sumažinti – tamsesnius.

 

Garantijos ir pristatymas

24 mėnesių garantiją suteikiame visiems virtuvės baldų komplektams, tačiau prieš spaudžiant užsisakyti, perskaitykite pristatymo taisykles. Jei turite klausimų ar reikalinga konsultacija, susisiekite ir mes Jums padėsime priimti objektyviausią ir racionaliausią sprendimą. Kviečiame naudotis ,,Pagalba gyvai“ funkcija ir klausti Jums rūpimų klausimų apie patinkančius baldus.