Filtrai
Kaina iki
Kaina
Ilgis iki cm
Ilgis
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Prago 80 x 160 cm Čiužinys

Prago 80 x 160 cm Čiužinys

148.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 160
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 19
PRIMO P107 Lentyna

PRIMO P107 Lentyna

21.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 107
Aukštis (cm): 20
Gylis (cm): 19
Aurelius Darbo Kėdė

Aurelius Darbo Kėdė

147.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 65
Aukštis (cm): 110
Gylis (cm): 67
April Staliukas

April Staliukas

123.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 70
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 42

 

Nuo to, kaip atrodo Jūsų svetainė, priklauso ir atmosfera joje bei laikas, praleistas su šeima ar draugais. „Baldaipl.lt“ svetainės asortimente rasite svetainės baldus, kurie kartu komplekte ar po vieną, leis kurti elegantišką, komfortišką ir stilingą interjerą. Modernios sekcijos, talpios komodos, stilingi stalai ir daugelis kitų svaitainės baldų – išsirinkite sau tinkamiausius!

 

Atskirai ar kartu?

Platus asortimentas suteikia daug galimybių, tačiau kartais vartotojas gali ir pasiklysti didelėje pasiūloje. Sprendimą priimti bus lengviau, jeigu iš anksto nuspręsite, kokių baldų reikėtų Jūsų svetainėje.

Patarti, koks pirkimo variantas Jūsų atveju yra tinkamesnis ir pigesnis galėtų „BaldaiPL“ specialistai. Juk svetainė turi teikti malonumą tiek joje būnant laisvalaikiu, tiek švenčių metu, taigi skirkite kiek daugiau laiko ir pastangų svetainės baldų rinkimuisi!

 

Baldai praturtinantys svetainę

Ne tik minkšta sofa ir stalas sukuria šio kambario įvaizdį. Dažniausiai tai susideda ir iš daugiau detalių. Pavyzdžiui, modernios sekcijos sprendimas gali nustebinti pirkėją. Tokio stiliaus baldai sukuria vietą ne tik pastatyti plačiaekranį televizorių, bet suteikia erdvės susidėti papildomiems daiktams. Galima įsigyti ir TV staliuką, kuris neužims tiek daug erdvės kiek sekcija. Tenka pripažinti, kad dažnai televizorius sukuria jaukumo jausmą ir leidžia dar labiau mėgautis grįžimu į namus.

Komoda, o gal lentyna? Ar prie stalo reikalingas papildomas staliukas? Kaip tinkamai sudėlioti svetainės zoną, visiems namų šeimininkams keliantis problemų klausimas. Čia erdvė negali būti per daug apkrauta, bet kartu ir negali būti palikta pustuštė. Vertėtų apsvarstyti kiekvieną baldą prieš pirkimą, net jei perkate komplektą, jis turi tikti su aplinkos erdve.

 

Baldai internetu – privalumas kiekvienam

Pasinaudoti šia teikiama galimybe būtina, kadangi tai patogu ir greita. Didelis asortimentas išskirstomas į kategorijas, kuriose rasite ir prekių nuotraukas, ir jų aprašymus. Pagal kambario išmatavimus išsiaiškinsite, ar vietos norimam baldui Jūsų namuose tikrai užteks ir naujo baldo spalva derės prie jau turimų baldų ir pan.

 

„BaldaiPL“ komanda prižadą saugų pirkimą, todėl jei prekė neatitinka Jūsų norimų standartų, prekę visada galima gražinti iki jo nurodyto garantinio laikotarpio pasibaigimo.