Filtrai
Pristatymo terminas, d.d.
Pristatymo terminas, d.d.
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Aurelius Darbo Kėdė

Aurelius Darbo Kėdė

147.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 65
Aukštis (cm): 110
Gylis (cm): 67
April Staliukas

April Staliukas

123.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 70
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 42
K-13 Staliukas KORA

K-13 Staliukas KORA

95.00 €
103.00 € | -8%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 125
Plotis (cm): 65
Aukštis (cm): 60
PIK Sofa Lova

PIK Sofa Lova

359.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 195
Aukštis (cm): 85
Gylis (cm): 90

 

Svetainė privalo būti jauki ir funkcionali: juk joje praleidžiame kone didžiausią savo laisvalaikio dalį. Centrinis ir svarbiausias kambario akcentas – baldai. Baldaipl.lt siūlomi svetainės baldų komplektai padės įsirengti tokį kambarį, kuriame norėsis leisti vakarus – tiek su šeimos nariais, tiek su svečiais.

 

Pirkti baldų komplektą – ekonomiška ir patogu

„Baldai PL“ svetainės baldai parduodami tiek po vieną, tiek komplektais. Pirkdami baldų rinkinį ne tik sutaupysite, bet ir lengvai susikursite stilingą interjerą. Tokiu būdu negaišite laiko skirtingų baldų kombinavimui – visos detalės komplektuose suderintos nepriekaištingai.

Asortimentas Baldaipl.lt – platus. Siūlome įsigyti ne tik minkštųjų baldų komplektą, bet ir daugiau prie jo derančių baldų, interjero detalių: kavos staliuką, komodą, pakabinamą lentyną ar netgi baldams skirtus LED šviestuvus. Tarpusavyje suderinti baldai kuria harmonijos ir stilingumo įspūdį, todėl investuoti būtent į tokį variantą – išties verta.

 

„Baldai PL“: stilingi ir patvarūs svetainės baldai

Svetainės baldų komplektai gaminami pagal vyraujančias dizaino tendencijas, todėl yra modernūs ir stilingi. Baldai skiriasi modeliais ir matmenimis, spalvomis ir tekstūromis. Galite rinktis visiškai baltus ar tamsiomis detalėmis dekoruotus, paviršiumi įvairių rūšių medieną primenančius baldus. Taigi, tinkamiausią variantą savo svetainės interjerui rasite lengvai.

Tačiau svarbu ne tik estetiškumas, bet ir praktiškumas. Atrenkame tokius gamintojus, kurie rūpinasi skirtingais baldų naudotojų poreikiais, gamina ergonomiškus, patvarius, lengvai prižiūrimus baldus. Dauguma baldų pagaminti iš medienos plaušų plokštės arba laminuotos medžio drožlių plokštės, kurios pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, bet ir puikia kaina.

 

Svetainę įrengsite vos keliais mygtuko paspaudimais

Baldaipl.lt asortimentą sudaro tik kokybiški ir stilingi gaminiai. Apsipirkti čia labai paprasta ir patogu, nes:

  • Svetainės baldų komplektai užsakomi taupant laiką. Pirkdami internetu, išvengiate klaidžiojimo po daugybę parduotuvių, stovėjimo eilėse.
  • Paslaugūs, profesionalūs specialistai konsultuoja tiek telefonu, tiek el. paštu ir yra pasiruošę padėti išsiaiškinti Jūsų poreikius, norus ir išsirinkti optimalų, labiausiai tinkantį sprendimą.
  • Atsiskaityti galima tiek kortele, tiek grynaisiais pinigais, po prekių pristatymo. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.
  • Baldai į namus visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai.
  • Baldai transportuojami itin atsargiai ir rūpestingai, o atsiradus pažeidimams reaguojama operatyviai.

 

Svetainės baldų komplektai – tai galimybė pasirūpinti ir komfortu, ir patrauklia, jaukia atmosfera. Negaiškite laiko ir energijos bandydami suderinti baldus: tiesiog išsirinkite sau priimtiniausią variantą iš dizainerių sukomponuotų komplektų, o visu kitu bus pasirūpinta.