Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Gylis iki cm
Gylis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Andromeda juodas / Quatro / Fresh / Shining star Stalviršis (plotis pasirenkamas 90-300 cm)

Andromeda juodas / Quatro / Fresh / Shining star Stalviršis (plotis pasirenkamas 90-300 cm)

25.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 3
Gylis (cm): 60
LATEX 4 cm 180 x 200 Antčiužinis

LATEX 4 cm 180 x 200 Antčiužinis

196.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 180
Aukštis (cm): 4
ANTICA A-14 Staliukas Mažas

ANTICA A-14 Staliukas Mažas

77.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 90
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 59
Aqua 15 Lentyna

Aqua 15 Lentyna

66.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 120
Aukštis (cm): 45
Gylis (cm): 22

Planuojate atnaujinti virtuvę? Galbūt svarstote papildyti ją nauja spintele ar lentyna? Internetinėje parduotuvėje Baldaipl.lt skirtingiems komplektams ir kolekcijoms priklausiančios lentynos ir virtuvinės spintelės yra parduodamos po vieną.

 

Ką galite rasti?

Atskiri, po vieną parduodami baldai, tai ne tik didelės ir mažos spintos. Šios gali būti su viengubomis varstomomis durelėmis arba dvigubomis. Taip pat su kelių skirtingų dydžių stalčiais. Dar šioje skiltyje galite rasti specialius baldus, skirtus įmontuoti orkaitei ar šaldytuvui.

Modeliai gali būti labai skirtingi, todėl rasite ir klasikinius, ir modernius baldus, su stiklinėmis ar medinėmis durelėmis, taip pat spintelės gali būti skirtos indaujai, kartu su įmontuota indų džiovykla.

Jei nesinori pirkti viso baldų komplekto, norite sutaupyti, atskirai perkamos virtuvinės spintelės taip pat gali tapti puikia išeitimi susikomplektuojant individualų komplektą, atsirenkant tik būtiniausius baldus. Visgi, tokiu atveju geriausia nemaišyti skirtingų stilių ir pirkti vienai kolekcijai priklausančius baldus.

 

Į ką atkreipti dėmesį?

Jei perkate spintelę atskirai tam, kad galėtumėte atnaujinti ir papildyti namuose stovintį virtuvės komplektą, atsižvelkite į baldo modelio pavadinimą. Būtent pagal jį turėtumėte spręsti, ar pasirinkta spintelė tiks prie Jūsų namuose stovinčios bendros kolekcijos. Spintelės gali būti labai panašios iš pirmo žvilgsnio, tačiau pagrindinį skirtumą neteisingai pasirinkus baldą pamatysite tik šį pastačius šalia senųjų baldų. Skirtis gali tiek medžiagos, tiek spintelių durelių atspalviai, tekstūra, rankenėlės.

Taip pat, jei norite pridėti dar vieną papildomą spintelę, būtinai atsižvelkite į turimą plotą ir kur bus naujos virtuvinės spintelės vieta. Ši negali būti per didelė, jei norite baldą įterpti į konkrečią jam paskirtą vietą. Taip pat jei ieškote spintelės su vieta orkaitei, daugiau dėmesio atkreipkite į tai, koks yra orkaitės dydis, nes dažniausiai nurodomi išoriniai spintelių dydžiai. Tas pats galioja ir ieškantiems spintelės šaldytuvui.

 

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba pasinaudoti „Pagalba gyvai“ funkcija (konsultacija online). Padėsime Jums išsirinkti patinkantį baldą ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.