Filtrai
Kaina iki
Kaina
Ilgis iki cm
Ilgis
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Spintelė COSTA MDF W 40 w stiklas matinis

Spintelė COSTA MDF W 40 w stiklas matinis

41.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 40
Aukštis (cm): 60
Gylis (cm): 30
Spintelė CAPPUCINO WR 60w / stiklas matinis

Spintelė CAPPUCINO WR 60w / stiklas matinis

115.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 58
Aukštis (cm): 72
Gylis (cm): 30
Bianka 60 D 1F BB Spintelė

Bianka 60 D 1F BB Spintelė

43.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 82
Gylis (cm): 60
Spintelė COSTA MDF DG40 / spinta Ūkinė 40/55/213

Spintelė COSTA MDF DG40 / spinta Ūkinė 40/55/213

181.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 40
Aukštis (cm): 213
Gylis (cm): 55

Įrengiant vaikų kambarį, svarbiausiu akcentu tampa mažojo lova. Vaikiškos lovos gali būti vieno aukšto arba dviejų. Ieškantiems išskirtinio dizaino vaikų kambario baldų, siūlome pasidairyti po mūsų internetinės baldų parduotuvės katalogą. Čia rasite didelį žaismingų vaikų kambario lovų asortimentą.

 

Dviaukštės lovos – praktiškas pasirinkimas

Nedidelės vaiko kambario erdvės įrengimui paprastai prireikia daugiau vaizduotės, tačiau elektroninės parduotuvės „BaldaiPL“ asortimente rasite tiek kompaktiškų, tiek didesniam kambariui pritaikytų baldų. Nors vaikams skirtos lovos dažniausiai neužima daug vietos, visgi jei kambaryje gyvens dvi atžalos, lovos jiems turėtų būti renkamos ypač atsakingai: juk patalpoje turi likti vietos ne tik patogioms ir mažųjų ūgiui pritaikytoms lovoms, bet ir erdvės žaidimams, mokymuisi. Todėl tokiu atveju bene geriausias pasirinkimas yra dviejų aukštų lova. Toks baldas užima mažai vietos kambaryje, todėl yra ypač praktiškas.

Šias lovas galima rinktis iš ypač plačios spalvų paletės bei dizaino. Dviejų aukštų vaikiškos lovos pagamintos taip, kad būtų saugios naudoti: užlipimui į antrą aukštą prie lovos karkaso yra pritvirtintos  kopėtėlės. Siekiant apsaugoti mažuosius nuo nelaimingų atsitikimų, kai kurios lovos turi apsauginę tvorelę. 

 

Funkcionalus ir išskirtinis dizainas

Vaikų kambaryje baldų funkcionalumui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Vietos mažoje erdvėje padės sutaupyti ne tik dviaukštės lovos, bet ir specialiai vaikų kambariui kurti baldų komplektai: juos sudaro ne tik lova, bet ir rašomasis stalas bei papildomos lentynos knygoms, skyriai susidėti daiktams.

Vaikiškos lovos gali būti derinamos prie spintų bei komodų, atsižvelgiant ne tik į dizaino ypatybes, bet ir spalvų paletę. Suteikite vaikų kambariui žaismingumo ir išskirtinumo pasitelkę ryškias spalvas. Dinamiškumo kambariui ir daug laimės vaikams suteiks animacinių filmukų herojais dekoruoti baldai. 

 

Kodėl mes?

Baldai į Jūsų namus atkeliauja nemokamai tiesiai iš Lenkijos baldų gamintojų. Visos vaikams skirtos lovos gaminamos atsižvelgiant į europinius standartus, be to, baldams suteikiame net 24 mėnesių garantiją. Užtikriname aukštą kokybę ir praktišką baldų pritaikymą.

 

Jei turite klausimų, nedvejokite ir susisiekite su mumis telefonu arba pateikite visus klausimus pagalbos online laukelyje.