Filtrai
Kaina iki
Kaina
Ilgis iki cm
Ilgis
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Čiužinio kietumas
Čiužinio kietumas
Medžiaga
Medžiaga
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Prometheus Stalas

Prometheus Stalas

112.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 75
Prada 200 x 200 cm Čiužinys

Prada 200 x 200 cm Čiužinys

334.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 200
Aukštis (cm): 19
PRIMO PKSZ107 Komoda

PRIMO PKSZ107 Komoda

122.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 107
Aukštis (cm): 83
Gylis (cm): 40
Pelenų sp. 60 cm Stalviršis

Pelenų sp. 60 cm Stalviršis

18.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 3
Gylis (cm): 60

Kokybiškas miegas mažiems vaikams yra ypatingai svarbus. Vaikai ant lovos neretai praleidžia didelę dalį laiko, tad reikia pasirūpinti, kad baldas ir jo priedai būtų išskirtinai ergonomiški. Lova ir čiužinys gali padėti formuoti taisyklingą gulėjimo padėtį, padėti išvengti stuburo iškrypimo, nugaros, raumenų skausmo. Dėl to verta jų pasirinkimui skirti pakankamai dėmesio.

Tam, kad čiužiniai lovoms atitiktų visus vaiko poreikius, siekiame pristatyti kuo daugiau skirtingų gaminių. Kataloge pateikiami ir spyruokliniai, ir lateksiniai, ir poroloniniai vaikiški čiužiniai, kurie gali būti komplektuojasi su antčiužiniais, užvalkalais.

 

Kokį čiužinį vertėtų pasirinkti?

Prieš įsigyjant čiužinį vertėtų susipažinti su jo tipo savybėmis. Įvertinę individualius vaiko poreikius ir įsitikinę, kad čiužinio sudedamosios medžiagos nesukels alergijos, pasirinksite geriausiai tinkantį modelį. „Baldai PL“ siūlomi čiužinių tipai:

  • Spyruokliniai. Šie čiužiniai gaminami ir iš plieno spyruoklių, kurios nėra sujungtos tarpusavyje, ir iš prie kūno formos prisitaikančio šiuolaikiško porolono, atraminių sluoksnių. Pasirinkę šį variantą galėsite džiaugtis geriausiomis abiejų čiužinių tipų savybėmis: patvarumu, prisitaikymu prie kūno formų ir patogumu. Be to, spyruokliniai čiužiniai yra itin pralaidūs orui, nekaupia savyje šilumos.
  • Poroloniniai. Šie vaikiški čiužiniai dar kitaip vadinami putų poliuterano čiužiniais. Tokie čiužiniai lovoms gaminami pritaikant naujausius technologinius pasiekimus. Poroloninis čiužinys yra ekonomiškas pasirinkimas, nes tokie čiužiniai ilgą laiką išlaiko savo formą. Jie pasižymi ir gera izoliacija, todėl efektyviai sulaiko kūno šilumą, tinka naktį dažnai šąlantiems vaikams. Putų poliuretano čiužiniai taip pat gerai prisitaiko prie kūno linijų.
  • Lateksiniai. Šie čiužiniai pasižymi dideliu taškiniu elastingumu, yra atsparūs deformacijai, ilgaamžiai. Gerą oro ventiliaciją užtikrina vertikalūs oro kanalai. Lateksinių čiužinių negalima guldyti ant vientiso pagrindo, nes nuo perteklinės drėgmės gali atsirasti pelėsis. Lateksiniams čiužiniams būtinos grotelės, kurios pagerins  šio čiužinio ortopedines savybes, užtikrins tinkamą oro ventiliaciją bei prailgins jo tinkamumo naudoti laiką. Taip pat tokio tipo vaikiški čiužiniai pasižymi tuo, kad juose nesiveisia dulkių erkutės ir mikroorganizmai.

„Baldai PL“ pristatomi čiužiniai lovoms pasižymi itin aukšta kokybe ir konkurencinga kaina. Tad tiesiog įvertinkite vaiko poreikius, lovos matmenis. Praversti priimant sprendimą gali ir keli kiti žemiau pateikti patarimai.

 

Kaip žinoti, koks čiužinio tipas tinka geriausiai?

Rekomenduojami čiužinio tipai gali skirtis priklausomai nuo vaiko amžiaus. Kūdikiams ir kelerių metų vaikams rekomenduojama naudoti kietesnius čiužinius, kurie padeda laikyti stuburą tinkamoje padėtyje, neleidžia vystytis stuburo ir raumenų sistemos ligoms, skoliozei.

Paaugus, nuo maždaug penkerių metų svarbu daugiau atsižvelgti į čiužinio patogumą. Per daug kieti vaikiški čiužiniai gali kelti diskomfortą ir miego sutrikimų, tačiau per daug minkštas miego pagrindas taip pat neturėtų būti. Tokio amžiaus mažieji aktyviai juda, tad svarbu išlaikyti stuburą tiesų. Dėl to čiužinys turėtų būti kietas, bet tuo pačiu ir elastingas – tuomet miego metu raumenys atsipalaiduos.

Vyresniems vaikams čiužiniai lovoms turėtų būti renkami pagal gydytojo rekomendaciją. Žinoma, tai nėra privaloma. Dažniausiai rekomenduojama rinktis spyruoklinį arba poroloninį čiužinį.

 

Nepamirškite, kad renkantis vaikišką čiužinį būtina įvertinti lovos tipą, matmenis. Jei nesate tikri, ar sudominęs čiužinys tinkamas, visuomet galite užduoti klausimų mūsų komandai – ji mielai padės įvertinti visus kriterijus, nuo tipo iki kainos.