Filtrai
Kaina iki
Kaina
Ilgis iki cm
Ilgis
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Čiužinio kietumas
Čiužinio kietumas
Medžiaga
Medžiaga
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
BABY CLASSIC 160 x 90 cm Čiužinys

BABY CLASSIC 160 x 90 cm Čiužinys

81.00 €
86.00 € | -6%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 160
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 9
ROVIGO 180 x 200 Čiužinys

ROVIGO 180 x 200 Čiužinys

194.00 €
205.00 € | -5%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 180
Aukštis (cm): 16
Alex 1S2D AX 46 Komoda

Alex 1S2D AX 46 Komoda

45.00 €
47.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 86
Aukštis (cm): 85
Gylis (cm): 41
Alma Staliukas

Alma Staliukas

46.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 45
Aukštis (cm): 50

Nuo mūsų miego kokybės priklauso ir gyvenimo kokybė, todėl tinkamai pailsėti – be galo svarbu. Norint kokybiškai išsimiegoti neužtenka turėti gerą lovą – būtina ir išsirinkti sau tinkamą čiužinį. Tokia užduotis gali iš pradžių pasirodyti tikrai nelengva. Elektroninėje „Baldai PL“ parduotuvėje pristatomi čiužiniai internetu atitinka griežčiausius kokybės, saugumo reikalavimus, tad gali padėti mėgautis giliu, saldžiu miegu. Viskas, ko reikia – tiesiog atsirinkti tinkamiausią.

 

Kaip žinoti, kokį čiužinį pasirinkti?

Čiužinių tipų yra ne vienas, todėl pirmą kartą renkantis gali būti labai sunku nuspręsti, kas tinka geriausiai. Reikėtų pagalvoti apie savo poreikius, tai, kaip geriausiai išsimiegate, ir, daugiau sužinoję apie skirtingų čiužinių privalumus, galėsite išsirinkti tokį, kuris jums tiks tiesiog tobulai. Visi čiužiniai internetu, kuriuos galite įsigyti iš „Baldai PL“, suskirstyti į šias kategorijas:

  • Spyruokliniai čiužiniai. Daugelis apie šio tipo čiužinius susidarę klaidingą nuomonę. Manoma, kad tokie gaminiai greitai susidėvi, praranda savo formą ir pradeda girgždėti. Šiuolaikiniams spyruokliniams čiužiniams tai visiškai nebūdinga. Naujų čiužinių spyruoklės nebėra jungiamos tarpusavyje taip, kaip anksčiau, o kiekviena iš jų įvelkama į atskirą maišelį (dangalą). Miegant ant tokio čiužinio nejuntami kito, šalia gulinčio žmogaus judesiai, o pats čiužinys puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų. Nusipirkę ilgaamžišką spyruoklinį čiužinį galite būti tikri, kad miegosite komfortiškai ir ramiai.
  • Poroloniniai čiužiniai. Šio tipo čiužiniai puikiai tinka mėgstantiems miegoti minkštai, mat jie pasižymi minkštumu. Be to, jų elastingumas padeda prisitaikyti prie jūsų kūno linijų. Baldaipl.lt parduodami poroloniniai čiužiniai internetu itin elastingi: spustelėjus tokį gaminį jame dar kelias sekundes pasilieka žymė. Dėl tokios ypatybės miegant jaučiamas mažesnis spaudimas. Tad poroloninis čiužinys itin rekomenduojamas tiems, kuriuos vargina sąnarių ar raumenų skausmas.
  • Lateksiniai čiužiniai.  Šio tipo čiužiniai yra labai populiarūs dėl ilgaamžiškumo ir patogumo. Jie vėsūs ir pralaidūs orui, todėl tinka gausiau prakaituoti linkusiems žmonėms. Lateksiniai čiužiniai taip pat rekomenduojami alergiškiems žmonėms, nes jie atsparesni dulkių erkutėms. Be to, toks miego pagrindas turi ir antibakterinių savybių.

Susipažinę su skirtingų tipų čiužinių savybėmis galite nuspręsti, kuris gaminys jums galėtų tikti labiausiai.

 

Sunku išsirinkti?

Vien nusimanymo apie skirtingus čiužinių tipus neužtenka tam, kad būtų atrastas tinkamiausias. Visi „Baldai PL“ parduodami čiužiniai internetu pristatomi pateikiant ne tik nuotrauką ar sandaros schemą, bet ir išsamius aprašus. Remdamiesi jais taip pat galite atsirinkti čiužinį greičiau. Svarbiausia – įvertinti gaminio storį ir kitus matmenis, įsitikinti, kad dėmesį patraukęs modelis tiks turimai lovai.

Kaina – taip pat svarbus kriterijus. Net ir tokio paties tipo čiužinių kainos gali labai skirtis. Tai priklauso nuo dydžio ir storio, gamintojo, medžiagų, iš kurių gaminamas čiužinys. Įvertinkite savo poreikius ir tai, kiek galite išleisti čiužiniui.

 

Jeigu sunku išsirinkti iš mūsų siūlomo asortimento arba turite daugiau klausimų, kreipkitės – mielai atsakysime į visus klausimus. Susisiekite Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar tiesiog pateikę užklausą mūsų svetainėje.