Filtrai
Paskutinės žiūrėtos prekės:
BABY CLASSIC 120 x 60 cm Čiužinys

BABY CLASSIC 120 x 60 cm Čiužinys

66.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 120
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 9
REGGIO 180 x 200 Čiužinys

REGGIO 180 x 200 Čiužinys

264.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 180
Aukštis (cm): 25
ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

309.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 146
Aukštis (cm): 220
Gylis (cm): 68
BABY CARE 190 x 80 cm Čiužinys

BABY CARE 190 x 80 cm Čiužinys

74.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 190
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 8

Virtuvė – tai bene labiausiai naudojama namų erdvė, kurioje kasdien susirenka visi šeimos nariai. Kuriant virtuvės interjerą svarbu, kad šis būtų ne tik gražus, bet ir funkcionalus bei pritaikytas prie gyventojų poreikių. Užsukę į internetinę lenkiškų baldų parduotuvę „BaldaiPL“ galite rasti platų originalių ir praktiškų virtuvės baldų pasirinkimą.

 

Ką siūlome?

Lenkiški virtuvės baldai – tai praktiškas pasirinkimas už patrauklią kainą. Pas mus galite rasti įvairius baldus tiek mažai, tiek ypač erdvei virtuvei: nuo specialių komplektų iki pavienių medžiagų ir baldų norintiems atnaujinti virtuvės dizainą. Klientams taip pat galime pasiūlyti ir specialias dizainerių kurtas virtuvės baldų kolekcijas.

Pas mus galite rasti didelį stalviršių pasirinkimą. Rinkitės iš ypač plačios spalvų paletės ir derinkite atspalvius prie bendro virtuvės interjero dizaino. Stalviršių gamyboje naudojamos laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), todėl pagrindinis stalviršio privalumas – atsparumas karščiui bei lengvas jo valymas. 

Siūlome ne tik komplektus, bet ir atskiras baldų dalis, pavyzdžiui, lentynas, atskiras virtuvines spinteles. Mūsų elektroninėje parduotuvėje eksponuojami lenkiški virtuvės baldai skirti ne vien virtuvės patalpai. Taip pat pas mus rasite platų baro baldų pasirinkimą. 

Ieškote valgomojo baldų? Mes taip pat turime ką pasiūlyti: šie gali būti sukomplektuoti kartu su derančiomis kėdėmis bei stalais arba pasirenkami atskirai. Didžioji dalis stalų gaminami iš dažyto plieno bei stiklo. Tai užtikrina produkcijos ilgaamžiškumą, aukštą kokybę ir išskirtinį dizainą. Rinkitės valgomojo baldus, pagamintus iš medžio masyvo, arba medžio faneruotės.

Bendruosius produkcijos išmatavimus – aukštį, gylį ir plotį – galite rasti pasirinkę konkretų baldą. Taip pat prie baldo aprašymo rasite pagrindines gamybai naudotas priemones ir galimą spalvų paletę. Kurkite virtuvės aplinką pasitelkę vaizduotę ir kūrybiškumą.

 

Kodėl verta rinkti mus?

Mūsų parduodami lenkiški virtuvės baldai atkeliauja į namus tiesiai iš gamintojo rankų. Be to, nereikalaujame jokio avanso mokesčio. Baldų asortimentą atnaujiname dažnai, todėl pas mus visada rasite tik naujus ir modernius pasiūlymus. Užtikriname nemokamą produkcijos pristatymą visoje Lietuvoje bei suteikiame net 2 metų garantiją visiems baldams. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti.