Filtrai
Paskutinės žiūrėtos prekės:
ACTIVE MAX 90 x 200 Čiužinys

ACTIVE MAX 90 x 200 Čiužinys

248.00 €
263.00 € | -6%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 28
Agis Stalas

Agis Stalas

119.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 73
Aukštis (cm): 90
4 Batų Dėžė

4 Batų Dėžė

48.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 74
Aukštis (cm): 110
Gylis (cm): 35
Pelenų sp. 20 cm Stalviršis

Pelenų sp. 20 cm Stalviršis

12.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 20
Aukštis (cm): 3
Gylis (cm): 60

Ieškote patogių, gražių ir stilingų virtuvės baldų? Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti daugiau nei 40 skirtingų virtuvės erdvei skirtų kolekcijų. Kviečiame rinktis labiausiai patinkančius modelius!

 

Platus asortimentas

Virtuvės baldai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visi labai panašūs, tačiau skirtumai pasireiškia detalėse. Kiekvienas virtuvės komplektas iš esmės skiriasi tiek savo funkcionalumu, tiek pritaikymo galimybėmis. Nemažai specialių kolekcijų turime sukūrę mažoms virtuvės erdvėms. Šie komplektai neužima daug vietos, yra gan kompaktiški. Dėliojant kolekciją mažai virtuvei atsižvelgiama tik į reikalingiausius baldus, stengiamasi sudėlioti komplektaciją taip, kad būtų ne tik pilnai išnaudota erdvė, bet ir taip, kad dirbti virtuvėje būtų patogu.

Virtuvės baldų kolekcijos gali būti skirtingų spalvų, paviršių ir tekstūrų. Taip stipriai gali skirtis dizainas. Kolekcijoje rasti galite modernius ir labai minimalistiniam stiliui skirtus baldus, taip pat nemažai jaukių ir medžio detalėmis dekoruotų baldų. Ieškantiems išskirtinumo siūlome rinktis netradicinių spalvų komplektus – virtuvės baldai gali būti raudonos, žalios spalvos. Tiks tiek moderniems, tiek klasikiniams namams.

 

Ką rasite kolekcijoje?

Kiekvienoje virtuvės baldų kolekcijoje yra įvairaus dydžo pakabinamos ir pastatomos spintelės, kartu su priderintos spalvos stalviršiu, vieta orkaitei, gartraukiui. Taip pat galima rasti kolekcijų, kuriose yra specialiai skirta vieta šaldytuvui, siekiant paslėpti jį po spintelės durelėmis, taip priderinant prie bendro interjero.

Prireikus, prie pasirinktos kolekcijos taip pat galima priderinti ir valgomojo stalą bei kėdes.  Tai ypač pravartu, kai namuose svetainė ir virtuvė yra sujungiama į vieną patalpą.

 

Kaip išsirinkti?

Pagrindinė taisyklė, kad pasirinkti virtuvės baldai padėtų sukurti stilingą ir malonią virtuvės aplinką, yra labai paprasta – privalu žinoti, koks stilius dominuos patalpoje. Jei siekiate, kad virtuvė būtų kuo šviesesnė, nesirinkite tamsaus komplekto. Šviesios spalvos taip pat puikiai tiks ir mažoms erdvėms, nes taip jas optiškai padidinsite.

Spalvingos kolekcijos rekomenduojamos mėgstantiems ryškumą ir išskirtinumą. Raudono, bordo ar žalia puikiai tiks tiems, kurių namuose vyraus ir daugiau spalvų, tačiau labai svarbu, kad spalvos neerzintų kitų šeimos narių. Klasiką mėgstantiems siūlome medžiu dekoruotas virtuvinių spintelių kolekcijas.

 

Taip pat atsižvelkite, kiek vietos užims virtuvės baldai, kaip juos norite statyti – kampu ar horizontalioje linijoje. Pagal tai, kiek vietos galite ir norite išnaudoti patalpoje, rinkitės ir baldus. Mūsų virtuvės baldų kolekcijos padės susikurti harmoningą ir stilingą virtuvės dizainą be didelių pastangų.