Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Gylis iki cm
Gylis
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
Ande Andrea 180 x 90 cm Čiužinys

Ande Andrea 180 x 90 cm Čiužinys

207.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 180
Plotis (cm): 90
Aukštis (cm): 21
BABY COCO MAX 190 x 80 cm Čiužinys

BABY COCO MAX 190 x 80 cm Čiužinys

58.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 190
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 10
COUNTRY 48 Komoda

COUNTRY 48 Komoda

353.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 163
Aukštis (cm): 113
Gylis (cm): 45
LATEX 4 cm 80 x 200 Antčiužinis

LATEX 4 cm 80 x 200 Antčiužinis

98.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 80
Aukštis (cm): 4

 

Vaikų kambaryje svarbu viskas – nuo mažų iki didelių detalių. Įvairiems mažųjų daiktams – žaislams, rūbams, knygoms – reikalinga vieta. Tam gali padėti spintos. Talpi, spalvinga spinta vaikų kambaryje padės palaikyti tvarką ir mokys atžalas jau nuo mažų dienų išlikti tvarkingiems. Renkantis spintą vaikų kambariui svarbu atkreipti dėmesį, kad baldas būtų talpus, neužimtų per daug vietos patalpoje bei būtų saugus mažųjų naudojimui.

 

Išpildytas spalvų poreikis

Vaikų kambariui svarbiausia saugumas ir smagi, jauki nuotaika, tik tokiu atveju vaikystės prisiminimai apie berniuko ar mergaitės kambarį liks patys maloniausi. Tradicinės spintos vaikų kambariui ar spintos su stumdomomis durimis gali būti papuoštos tiek su mėgstamiausiu pasakos veikėju, tiek mašinos ar gėlės simboliu. Pagal vaiko poreikius galima išpildyti jo didžiausius norus.

 

Erdvė skirta žaidimams

Vienas iš kompaktiškiausių spintos variantų – kampinė spinta, kuri neužima daug vietos. Patalpoje, kurioje gyvena vaikas, labai svarbu palikti pakankamai vietos jo žaidimų erdvei, todėl galvodami apie spintos įsigijimą, turėkite tai omenyje. Rekomenduojama, kad vaikų spintos turėtų nemažai atvirų lentynų – tai mažiesiems palengvina rūbų ar kitų daiktų išsiėmimą, pasidėjimą, ypač rytais, kai ruoštis į darželį ar mokyklą būna sudėtinga.

 

Išsirinkite optimaliausią variantą

Jei ieškote saugios spintos su stumdomomis durimis, pirmiausia, vertėtų atkreipti dėmesį į medžiagą iš kurios daroma spinta. Ji turėtų būti pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, o durys ir kiti mechanizmai turėtų būti suderinti su saugumo reikalavimais – neturėtų būti aštrių kampų, durys turėtų ne užsitrenkti, bet lėtai užsidaryti jas paleidus. Tai – spintų funkcijos, kurios užkerta kelią vaikui susižeisti.

Renkant spintą vertėtų nepamiršti, kad vaikai auga greitai, o jų poreikiai ir pomėgiai keičiasi dar greičiau. Taigi stenkitės rasti optimalų spintos variantą ir dizaino prasme. Tinkamas pasirinkimas bus minimalistinio ar klasikinio dizaino baldai.

Jei tai bus bendra kelių vaikų kampinė spinta, rinkitės didesnių matmenų spintą, kad visiems drabužiams užtektų vietos. Dažnai vaikai nemėgsta dalintis daiktais, todėl iš anksto tolygiai paskaičiuokite, kiek vaikui reikės stalčių ar erdvės pakabinti drabužius.

 

Pristatymas į namus

„BaldaiPL“ siūlo tiek paprastą užsakymą internetiniame puslapyje, tiek prekių atvežimą į Jūsų pageidaujamą vietą. Spintos su stumdomomis duris gali būti sudėtingas pervežimas į namus, o juk taip galima ir sugadinti baldą. Kad tai nenutiktų, „BaldaiPL“ komanda pasirūpins tiek garantiniu laikotarpiu, tiek pervežimu. Laimingi liks tiek vaikai, tiek jiems spintą parūpinę tėvai!