Baldai PL
Filtrai
Kaina iki
Kaina
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Gylis iki cm
Gylis
Pristatymo terminas, d.d.
Pristatymo terminas, d.d.
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
ANASTASIA staliukas

ANASTASIA staliukas

119.00 €
143.00 € | -17%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 106
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 46
ELENA 3D Spinta su veidrodžiu betonas

ELENA 3D Spinta su veidrodžiu betonas

186.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 133
Aukštis (cm): 190
Gylis (cm): 53
Blox XII Sekcija balta / balta blizgi

Blox XII Sekcija balta / balta blizgi

609.00 €
682.00 € | -11%
Išmatavimai
Plotis (cm): 315
Aukštis (cm): 180
Gylis (cm): 32
Blox RW11 Lentyna pakabinama balta matinė

Blox RW11 Lentyna pakabinama balta matinė

36.00 €
40.00 € | -10%
Išmatavimai
Plotis (cm): 70
Aukštis (cm): 35
Gylis (cm): 25

Spintos stumdomomis durimis

 

Kai kuriame interjerą, paprastai daug dėmesio skiriame pagrindinėms detalėms, ypač spintoms. Iš tiesų, svarbu pagrindinių objektų vietas suplanuoti iš anksto. Nors gali pasirodyti, kad išsirinkti spintą – paprasta, pradėję paieškas, dažnai susiduriame su keblumais. Kokį... >>

Spintos stumdomomis durimis

 

Kai kuriame interjerą, paprastai daug dėmesio skiriame pagrindinėms detalėms, ypač spintoms. Iš tiesų, svarbu pagrindinių objektų vietas suplanuoti iš anksto. Nors gali pasirodyti, kad išsirinkti spintą – paprasta, pradėję paieškas, dažnai susiduriame su keblumais. Kokį baldą pasirinkti, koks jo dydis reikalingas, koks dizainas namuose tinka labiausiai – keli esminiai klausimai. Baldaipl.lt siūlomos spintos stumdomomis durimis internetu yra įvairių matmenų ir dizainų. Tam, kad tobulą variantą sau atrastumėte lengvai, siūlome pasinaudoti keliomis mūsų komandos įžvalgomis.

 

Jūsų stumdoma spinta, arba ką rasite virtualiame asortimente

„Baldai PL“ internetiniame kataloge atrinkome įvairų asortimentą. Patikimo Lenkijos gamintojo dizaino sprendimai ne tik stilingi, bet ir itin kokybiški. Geriausia dalis ta, kad dizainerių pamėgti kūriniai atspindi platų stilistikos spektrą – nesudėtingai rasite detalę tiek minimalistiniams, tiek klasikiniams ar ekscentriškiems namams.

Pasinaudodami patogiais filtrais, rasite:

 • įvairios stilistikos kūrinius (skandinaviškus, minimalistinius, klasikinius, modernius, kt.);
 • skirtingų matmenų bei išdėstymo baldus;
 • papildomas, daugiau funkcionalumo suteikiančias detales (pavyzdžiui, atskirai įsigyjamas lentynas);
 • integruotas naudingas funkcijas: veidrodžius, stalčius, nišas;
 • modernius mechanizmus – čia tik tyliai veikiančios stumdomos spintos durys.

Pasiruošę leistis į modernios namų detalės, o gal akcento paieškas? Toliau – keli naudingi patarimai, kurie padės atsirinkti tinkamiausią slankų variantą iš visų patikusių.

 

Stumdomos spintos – kur ir kam jas naudosite?

Patariame pradėti dairytis gaminio tik tuomet, kai galutinai apsispręsite, kurioje patalpoje ir kurioje jos dalyje baldas stovės, kaip atrodys aplinkiniai kambario elementai, kitos interjero detalės. Toliau – kartu su jumis aptarkime 3 svarbiausius atrankos kriterijus išsamiau.

 

1) Miegamojo spintos stumdomomis durimis vieta

Spintą galite kur kas paprasčiau išsirinkti pagal tai, kokio tipo kambaryje ji stovės. Juk ši gali būti reikalinga tiek mažame, kompaktiškame miegamajame, tiek erdviame. Žemiau – trumpas kelių klausimų gidas, kuris palengvins gaminio pagal patalpos dydį rinkimąsi:

 • Ar įrengiate nuosavą, ar svečių miegamąjį?
 • Kokia patalpos forma, matmenys?
 • Ar patalpoje yra nestandartinių linkių, kampų?
 • Kur stovi arba dar tik stovės kiti svarbiausi objektai?
 • Iš kur sklinda šviesos srautas?

Pastarąjį punktą daugelis praleidžia, todėl patariame jums iš anksto jį apsvarstyti – išvengsite nesklandumų. „Baldai PL“ kataloge rasite įvairaus aukščio ir pločio produktus. Jie kambario plane padės išlaviruoti taip, kad nebūtų blokuojama natūrali šviesa.

Turite itin nedidelį miegamąjį? Verta žinoti, kad spinta stumdomom durim tokiu atveju labai patogi. Apskritai, interjero dizaineriai būtent tokį mechanizmą rekomenduoja ten, kur itin svarbus funkcionalumas, vietos taupymas. Tiesa, kartais čia visus iššūkius išsprendžia kampinės spintos.

 

2) Baldo gylis, talpumas

Dairantis bet kokios pigios spintos su stumdomomis durimis internetu, svarbu įvertinti talpumą. Miegamajame stovintis dizainerių kurtas modelis, ko gero, bus daugiausia skirtas drabužiams, avalynei, patalynei susidėti. Tuo atveju, jei miegamuoju su niekuo nesidalinate, Baldaipl.lt kataloge nesudėtingai rasite siauresnę, mažesnę spintą . Vis dėl to, pravartu įvertinti tiek dažniausiai šiame kambaryje sandėliuojamus objektus, tiek visuose namuose vietos nerandančius daiktus.

O kas, jei dabar idealiai poreikius išpildantis gaminys ateityje taps ankštokas? Vėliau prireikus šalia galite sumontuoti ir lentyną, pastatyti derančią, talpią komodą. Ši gali padėti sukurti įdomų derinį. Jei įrengiate vaikų miegamąjį arba turite antrąją pusę, suprantama, kad prireiks gilesnio, talpesnio dizaino kūrinio. Interjero dizaineriai rekomenduoja įvertinti baldo sandarą:

 • ar jame yra pakankamai lentynų, stalčių;
 • kokį kiekį ir kokio tipo daiktus laikysite;
 • kokią dalį spintoje turėtų užimti kabykla.

„Baldai PL“ asortimente rasite sprendimus, aktualius šiai dienai, o iš anksto sumaniai apgalvotos papildančios dalys išspręs klausimus keičiantis situacijai. Pagrindinė mūsų komandos užduotis – padėti jums palaikyti sumanų kambario planavimą renkantis pagrindinius miegamojo objektus.

Naudingas patarimas: Jei turite daug daiktų, kuriuos patogu laikyti baldo apačioje, sumanu dairytis apatinėje dalyje integruotų stalčių.

 

3) Jūsų poreikiai

Spintos stumdomom durimis taip pat stipriai priklauso nuo jūsų poreikių. Ne be reikalo juo vis minime – mūsų asortimentas puikiai pritaikytas dinamiškiems pokyčiams, tad nereikia jaudintis dėl tolimos ateities, dairykitės tokio tipo gaminio, kuris atrodo aktualiausias kelių metų bėgyje.

Kaip tinkamai įvertinti savo poreikius? Užduokite sau klausimus, kurie aktualūs kasdienei rutinai. Pavyzdžiui, baldo matmenys, dizainas priklauso nuo to:

 • kiek ir kokių daiktų ketinate laikyti spintoje;
 • kokių patogių funkcijų tikitės: kokios iš jų yra esminės, o kurios papildomos (pavyzdžiui, veidrodis, kabyklos, kt.);
 • koks dizainas atspindi bendrą kambario bei visų namų viziją;
 • kiek daug dėmesio galite skirti daikto priežiūrai.

Pavyzdžiui, jei daugumą drabužių norėsite susikabinti, reikėtų tokio gaminio, kuriame įrengta atskira, talpi kabykla. Mėgstate iškart apžiūrėti derinius veidrodyje? Dairykitės stumdomos spintos su veidrodžiu. Žinoma, jei turite daugiau vietos, taip pat verta pasižvalgyti po spintų varstomomis durimis katalogą. Jei čia laikysite įvairius didesnių matmenų daiktus, pravers specialus skyrius apačioje ar tiesiog lentynėlės.

Miegamasis, priešingai nei, pavyzdžiui, svetainė, turi idealiai atitikti individualius poreikius. Nors šiuo kambariu naudojamės palyginti nedaug, čia tiesiog būtinas funkcionalumas, patogumas. Dėl to verta pirmiau apgalvoti baldo praktines ypatybes, o tik tuomet – pageidaujamą dizainą.

Kalbant apie šį, toliau dalinamės sumanaus planavimo gudrybėmis – kaip stumdomų durų spinta gali padėti įgyvendinti praktiškus interjero lūkesčius.

 

Miegamojo spinta stumdomomis durimis – kokį dizainą rinktis?

Dizainas – tai, kas paverčia interjero elementą traukiančiu žvilgsnį, papildančiu bendrą kambario ar visų namų paveikslą. Ko gero, net neverta ginčytis, kad dailiu daiktu naudotis yra žymiai maloniau. „Baldai PL“ siūlomas asortimentas pasižymi skirtingais slankių detalių dizainais, tad čia galite užsisakyti tokį baldą, kuris atitiks visus funkcinius ir estetinius lūkesčius.

2 svarbiausi faktoriai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą dizainą sau:

 • spalva,
 • stilius (forma, tekstūra, medžiaga).

Nepriklausomai nuo to, miegamajame jau yra kitų daiktų ar juos tik planuojate įsigyti, pasistenkite, kad visi kambario elementai derėtų tarpusavyje. Galite spintą priderinti prie kitų dizaino kūrinių – spalva, dydžiu, durų tipu. Jeigu išsirinkote spalvą, tačiau nežinote, koks dizainas būtų patogus, pagalvokite apie tai, kaip ir kiek spintą naudosite.

Įrengiate kambarį vaikui arba paaugliui? Dairykitės šviesių spalvų, kurias lengva pritaikyti greitai besikeičiantiems norams. Viena tvarių paauglių miegamojo įrengimo idėjų – pagrindinius objektus rinktis neutralių tonų, o bendrą paveikslą pagyvinti papildomais akcentais. „Baldai PL“ asortimente rasite baltų, natūralų medį imituojančių spintų.

Norit drąsesnės spalvinės gamos? Jums padės mūsų komandos parengtos 3 pagrindinės spalvų derinimo taisyklės. O štai patį stilių rinkitės atsižvelgdami į bendrą patalpos viziją bei lūkestį – žvalgomasi harmoningai įsiliejančios ar akcentą sukuriančios dalies.

 

Sumani stumdomų durų spinta – pasinaudokite dizaino gudrybėmis

Tinkamas spintos stumdomomis durimis projektavimas kambaryje išsprendžia patalpos plano iššūkius – gali padėti užmaskuoti trūkumus, paryškinti privalumus.

Keli pavyzdžiai:

 • stumdomas mechanizmas nekliudys aplinkinių objektų, tad galėsite drąsiai planuoti siauresnį praėjimą;
 • veidrodžiais pilnai dengtas paviršius padės sklisti šviesos srautui, sukurs vizualiai didesnės patalpos įspūdį;
 • integruoti papildomi dizaino elementai (juostos, kubai) sukurs dinamiškos patalpos viziją.

Viskas, ko reikia tam, kad atrastumėte puikiai tinkančią spintą – tiesiog atidus įvertinimas. Tad neskubėkite, peržiūrėkite visą katalogą, kuriame pristatomos miegamojo spintos stumdomom durim, o galbūt ir varstomi bei kampiniai baldai. Nepamirškite pasinaudoti patogia paieškos filtrų sistema.

Jei dvejojate dėl pasirinkimo, norite palyginti kelias prekes ar daugiau sužinoti apie konkrečią spintą, visuomet galite kreiptis į „Baldai PL“ konsultantus. Padėsime kartu tinkamai įvertinti visus pasirinkimo aspektus ir atrasti tokį baldą, kuris pavers miegamąjį tikra komforto oaze.

 

DUK

 

1. Kada spinta stumdomomis durimis yra tinkamiausias pasirinkimas?

Tokio tipo gaminius interjero dizaineriai rekomenduoja tuomet, kai:

 • norite sutaupyti durų varstymui reikalingos vietos;
 • norite baldą pastatyti ten, kur praėjimas yra siauresnis;
 • patogiai atverti duris trukdo neapgalvotai pakabinti šviestuvai, lovos kojelės ar kiti objektai;
 • norite integruoti kuo daugiau inovatyvių, lengvo naudojimo funkcijų.

Šiais atvejais kokybiški, tyliai veikiantys mechanizmai – tikras išsigelbėjimas.

 

2. Ar stumdomų durų mechanizmas nesumažina vietos pačioje spintoje?

Spintos stumdomom durimis suprojektuotos taip, kad tai niekaip nepakenktų pagrindinėms funkcijoms – patogiam daiktų sandėliavimui. Vietos nėra mažiau.

Jei turite daug batų ar dėžių, kurias planuojate laikyti baldo apačioje, sumanu dairytis dizaino kūrinio su apatinėje dalyje integruotais stalčiais. Tokiu būdu:

 • „išlošite“ patogių sandėliavimo funkcijų teikiamas galimybes,
 • užtikrinsite, kad slankios durys niekaip nekliudys, nelems laikomų daiktų dydžio.

Visa tai tėra naudingos detalės, bet ne sąlygos. Tokio tipo produktas funkcionuos lygiai taip pat efektyviai.

 

3. Ar miegamojo spinta su stumdomomis durimis kaina ženkliai skiriasi nuo įprastos?

Tikrai ne, mūsų kataloge viskas priklauso nuo pasirenkamo dizaino, reikalingų funkcijų, dydžio. Integruoti kokybiški mechanizmai yra tiesiog durų varstymo pasirinkimo, o ne papildomos investicijos klausimas. Panašia kaina rasite tiek varstomus, tiek slankių durų ar kampinius modelius. Tad galite drąsiai žvalgytis stumdomos spintos slankiojančiomis durimis.

 

4. Ar kiliminė grindų danga netrukdo sklandžiam slankių durų atidarymui?

Ne, sistemą galite pastatyti ant kilimo, šis taip pat gali ribotis su durų kraštu. Svarbu, kad nebūtų didesnių nelygumų, atsilenkusių kampų. Bet kokiu atveju, lygiai tie patys aspektai lemia sklandų tiek slankių, tiek varstomų durų darbą.

 

5. Ar slankiajam mechanizmui reikalinga papildoma priežiūra, specialūs produktai?

Ne, papildomos priežiūros ar produktų daiktas nereikalauja. Tiesa, svarbu teisingai prižiūrėti bėgelius. Tvarkant namus, pakaks juos nusiurbti su siauresniu siurblio antgaliu, nuvalyti dulkes su drėgna šluoste. Prireiks vos kelių papildomų minučių tvarkymuisi.

Visa kita – lengva, įprasta priežiūra. Naudokite drėgną ar sausą mikro pluošto šluostę. Kaip ir bet kokio kito modelio blizgaus paviršiaus gaminiai, stilingos spintos stumdomomis durimis su veidrodžiu turėtų būti valomos stiklui skirta šluoste.

<<
ALBA 250 cm spinta be veidrodžio

ALBA 250 cm spinta be veidrodžio

380.00 €
395.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 218
Gylis (cm): 61
Alba 250 Spinta Balta su veidrodžiu

Alba 250 Spinta Balta su veidrodžiu

402.00 €
418.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 218
Gylis (cm): 61
Alba 250 Spinta Juoda su veidrodžiu

Alba 250 Spinta Juoda su veidrodžiu

402.00 €
418.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 218
Gylis (cm): 61
Alba 250 Spinta Sonoma su veidrodžiu

Alba 250 Spinta Sonoma su veidrodžiu

402.00 €
418.00 € | -4%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 218
Gylis (cm): 61
Amsterdam 203 Spinta

Amsterdam 203 Spinta

482.00 €
522.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 208
Aukštis (cm): 225
Gylis (cm): 61
Amsterdam 250 L Spinta

Amsterdam 250 L Spinta

592.00 €
641.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 255
Aukštis (cm): 225
Gylis (cm): 61
ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

ANTICA A-146 Antica Spinta su veidrodžiu

354.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 146
Aukštis (cm): 220
Gylis (cm): 68
ANTICA A-183 Antica Spinta su veidrodžiu

ANTICA A-183 Antica Spinta su veidrodžiu

450.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 183
Aukštis (cm): 220
Gylis (cm): 68
ANTICA A-211 Antica Spinta su veidrodžiu

ANTICA A-211 Antica Spinta su veidrodžiu

472.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 211
Aukštis (cm): 220
Gylis (cm): 68
Aruba 2 250 Spinta

Aruba 2 250 Spinta

423.00 €
458.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 61
Aruba 203 Spinta

Aruba 203 Spinta

333.00 €
361.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 203
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 61
Aruba 250 Spinta

Aruba 250 Spinta

423.00 €
458.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 61
Barcelona Spinta

Barcelona Spinta

423.00 €
458.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 250
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 61
BASTIA 200 LUX spinta

BASTIA 200 LUX spinta

320.00 €
346.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 200
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 65
Batumi 203 Spinta

Batumi 203 Spinta

333.00 €
360.00 € | -8%
Išmatavimai
Plotis (cm): 203
Aukštis (cm): 215
Gylis (cm): 61