Filtrai
Kaina iki
Kaina
Ilgis iki cm
Ilgis
Plotis iki cm
Plotis
Aukštis iki cm
Aukštis
Čiužinys
Čiužinys
Pristatymo terminas, d.d.
Pristatymo terminas, d.d.
Reitingas
Reitingas
Paskutinės žiūrėtos prekės:
GINASO 180 x 200 Čiužinys

GINASO 180 x 200 Čiužinys

264.00 €
279.00 € | -5%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 200
Plotis (cm): 180
Aukštis (cm): 22
EKO Akacja 30 D Zak BB Spintelė

EKO Akacja 30 D Zak BB Spintelė

35.00 €
Išmatavimai
Plotis (cm): 30
Aukštis (cm): 72
Gylis (cm): 55
Aurea Staliukas

Aurea Staliukas

92.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 120
Plotis (cm): 60
Aukštis (cm): 38
BABY 40x60 Pagalvė

BABY 40x60 Pagalvė

23.00 €
25.00 € | -8%
Išmatavimai
Ilgis (cm): 60
Plotis (cm): 40
Ala Lova 60 x 120

Ala Lova 60 x 120

130.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 124
Plotis (cm): 71
Aukštis (cm): 85
Cypi Lova 60 x 120

Cypi Lova 60 x 120

107.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 124
Plotis (cm): 65
Aukštis (cm): 87
Nuki Nu10 Lovytė 60 x 120

Nuki Nu10 Lovytė 60 x 120

168.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 124
Plotis (cm): 72
Aukštis (cm): 93
Nuki Nu9 Lovytė 60 x 120

Nuki Nu9 Lovytė 60 x 120

474.00 €
Išmatavimai
Ilgis (cm): 194
Plotis (cm): 94
Aukštis (cm): 100

Įrenginėjant kūdikio kambarį paprastai daugiausiai dėmesio skiriama spalvinės paletės ir baldų pasirinkimui. Svarbiausiu akcentu čia tampa lova. Suprantame, kad lūkesčiai, keliami šiam baldui, gali būti skirtingi, todėl „Baldai PL“ internetinėje parduotuvėje rasite gausų kūdikių lovelių asortimentą. Išsirinkti lengva – tiesiog atkreipkite dėmesį į savo ir mažylio ar mažylės poreikius.

 

Pirmiausia – dydis ir dizainas

Lovytės kūdikiams, kaip ir suaugusiųjų lovos, skiriasi dizainu, stiliumi. Vis dėlto pirmiausia patariame vertinti ne dizainą, o dydį. Standartinis lovytės ilgis – 124 cm. Tarpai tarp lovelės grotelių taip pat yra panašūs, jie siekia apie 7 cm. Baldai skiriasi pločiu – jį geriausia rinktis priklausomai nuo mažylio kūno apimčių. Nepamirškite, kad kūdikiai sparčiai auga, tad praktiškiau rinktis didesnį baldą.

Ieškantiems tinkamos lovelės siūlome įvertinti ir kambario dydį. Įsitikinkite, kad sudominęs baldas lengvai tilps jam numatytoje vietoje. Taip pat atsižvelkite į čiužinuko, jei tokį jau turite, matmenis. Jei šios baldo dalies dar neįsigijote, rekomenduojame ją pirkti kartu su lovele. Taip ne tik sutaupysite, bet ir lengviau suderinsite čiužinį su lova.

Įvertinę matmenis, galite dėmesio skirti dizaino pasirinkimui. „Baldai PL“ kataloge rasite:

  • Klasikinio stiliaus, baltos spalvos kūdikių lovų. Priklausomai nuo poreikio, jos gali būti papildytos praktišku, talpiu, patalynei ir kitiems reikmenims skirtu stalčiumi. Šio dizaino lovelės gaminamos iš laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) ir medienos masyvo, todėl yra labai lengvos, tačiau patvarios, ilgaamžės. Jas nesunku perkelti iš vienos vietos į kitą. Jei pageidaujate daugiau puošnumo, galite rinktis baldus su įmantresnės formos rėmais.

 

  • Modernaus, šiuolaikiško stiliaus kūdikių lovų. Rinktis galite iš dviejų spalvų: mėlynos arba avietinės. Tai – puikus privalumas tiems, kurie jau žino, kas naudosis baldu – berniukas ar mergytė. Priklausomai nuo dizaino, šios lovytės kūdikiams taip pat gali būti papildytos apatiniu stalčiumi, šone sumontuota spintele. Vietoje apsauginių grotelių lovos galuose gali būti pritvirtinta dviejų spalvų plokštė. Ji suteikia lovelei savitumo, dekoratyvumo. Tokių baldų gamybai naudojama laminuota medžio drožlių plokštė ir plastikas. Pastaroji medžiaga suteikia lovelės paviršiui patrauklaus blizgesio, palengvina priežiūrą.

 

Lovelių plotis, aukštis skiriasi priklausomai nuo dizaino, tad nepamirškite įvertinti ir šių baldo savybių.

 

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Besirenkant lovelę naudinga atsižvelgti į kūdikio lytį ir interjero stilių, kambaryje vyraujančias spalvas. Berniukams gali tikti melsvos lovos, mergaitėms – aviečių spalvos. Jei dar nežinote lyties, puikiai tiks baltos lovytės kūdikiams. Balta spalva verta dėmesio ir tuo atveju, jei norite minimalistinio, išgryninto interjero, bijote suklysti derindami atspalvius.

 

Prie pasirinktos lovelės galite priderinti tos pačios serijos vaikiškas komodas, spinteles, lentynas ar staliukus. Pasirinkę kelis baldus, lengviau sukursite vientiso, harmoningo interjero įspūdį. Siekiame, kad mažųjų kambario dizaino komponavimas būtų lengva užduotis. Todėl kilus klausimų dėl lovelės pasirinkimo, pristatymo ar gamybos terminų – susisiekite su mumis. Mielai padėsime atrasti variantą, kuris džiugins ir Jus, ir Jūsų kūdikį.